Martina Gavriely promluvila o svých silikonech

Kariéra Martiny Gavriely (33) stále strmě stoupá. Před pár týdny se nám vrátila z ráje, kde tři měsíce moderovala reality show Hotel Paradise, a už je zase v jednom kole.

◆ Nedávno ses vrátila z Dominikánské republiky, kde jsi moderovala reality show Hotel Paradise. Nemáš ponávratové deprese?
Ne, deprese po návratu nemám. Strašně moc jsem se těšila domů na svoji postel a do té naší vesnice. Já vím, zní to divně, ale doma je doma. Mám nacestováno celkem dost a ve finále zjišťuju, že je to vlastně všude skoro stejné. Chci být hlavně v pohodě a v klidu doma. S čím jsem po návratu měla problém, byl jet lag. Nikdy jsem s tím potíže neměla, ale teď se mi to asi sečetlo za celý život. Čtrnáct dní jsem skoro nespala, celé noci jsem koukala do stropu, a když už bych i zabrala, tak jsem musela probudit děti, vypravit do školy, udělat sváču, odvézt je, takže jsem usínala až po deváté hodině ráno a v poledne jsem už byla zase vzhůru a jela pro děti do školy, takže podtrženo, sečteno – padala jsem na hubu.

◆ Byla to pro tebe dovolená a práce v jednom? Jak moc tě tam zaměstnávali?
Dovolenou si představuju opravdu úplně jinak. První měsíc jsem měla jeden den volno, protože byla každý den generálka. Druhý měsíc jsem měla volno jeden den v týdnu. Točila jsem tam tři pořady. Hotel Paradise pro Prima Love a TV Joj, Noc v ráji pro Prima family a Top Star Love pro Prima Love, takže jsem se opravdu nenudila. K tomu jsem se učila několikastránkové texty, ale to diváci nepoznají, viděli už sestříhané záběry, takže to vypadá, že jsem pracovala tři minuty, ale realita byla jiná. Třetí měsíc už byl pohodovej, vše šlapalo a já jsem točila jen čtyři dny v týdnu a zbytek jsem trávila s dětmi. Uteklo to celkem rychle.

◆ Vyhovuje ti moderování reality show? V čem je to jiné než VIP zprávy?
Moderování reality show je úplně jiné než jakékoli jiné moderování, není to čtení zpráv ze čtecího zařízení, reportáž z akce nebo moderování před stovkami lidí. Musí to být přirozené, zároveň z člověka musí cítit soutěžící respekt, musí ti být rozumět, ale přitom to má působit tak, že jsem v hloučku a povídám si s kamarády. Na všechno je pouze jedna šance, protože cokoli řekneš, nelze přetočit. Máš jen jednu šanci, aby tam byly ty správné emoce soutěžících, protože napodruhé už by ta atmosféra vyprchala. Se soutěžícími jsem se viděla jen pár minut a neměla jsem možnost sledovat čtyřiadvacet hodin denně, co se v hotelu dělo. Dění jsem si četla v denním souhrnu ve slovenštině, tak abych byla v obraze.

DISKUZE KE ČLÁNKU
DALŠÍ ČLÁNKY Z RUBRIKY Krása & Móda