JenProŽeny.cz

Žena a ŽivotMyslíte si, že výstřednosti v posteli jsou jen pro pornohvězdy? Není důvod, abyste si sexuální život několika netradičními libůstkami nemohla okořenit i vy.
Když jí před třiadvaceti lety gynekoložka potvrdila, že čeká miminko, musela Andrea Červenková vyřešit nejtěžší dilema svého života. Kdyby ale tehdy tušila, co ví dnes, rozhodovala by se mnohem snadněji.
Co vás čeká a nemine? Kam byste měla napřít svou energii? Astrolog Antonín Baudyš pro každou z vás v připravil podrobnou předpověď! Stačí se jen začíst...
Během svatby si můžete slíbit hory doly, že vás nic na světě nerozdělí a budete držet stále při sobě, jenže krize se nevyhýbají žádnému vztahu. Hodně záleží na tom, co je způsobilo a jak velké je vaše odhodlání problémy překonat.
Konečně nastal čas užívat si na pláži horkých letních dnů s minimem oblečení i make-upu. Poradíme vám, jak pečovat o tělo, pleť i vlasy, abyste se cítila krásně, i když teploty šplhají vysoko nad třicítku.
Ovocná sezona právě vrcholí a to je přesně ta chvíle na pečení úžasných moučníků, jako stvořených pro odpolední svačinu v trávě.
Micimutr, O šípkové Růžence, Začarovaná láska... Herečka Marika Šoposká má na kontě spoustu pohádkových příběhů. Běh času a života je ale (naštěstí) neúprosný, a tak si teď místo korunky nasazuje královskou korunu.
Modrobílé kombinace inspirované zpěněnou hladinou moře, jemné potisky, květinové doplňky ve vlasech a pohodlné sandálky, které ani necítíte na nohou, v sobě ukrývají nejryzejší kouzlo letních prázdnin.
Vzniklo v roce 1781 jako malé misijní sídlo pod názvem El Pueblo de Nuestra Señora la Reina de los Ángeles de la Porciúncula.
Gratulujeme všech výhercům.
Stokrát si můžeme říkat, že horoskopům moc nevěříme, ale stejně si je vždy s chutí přečteme. Zejména, když dojde na předpovědi, kdo se k sobě hodí a kdo vůbec...
Příloha Ženy a život plná skvělých rad a nápadů, při kterých se možná budete i červenat!
Recept pro všechny naše čtenářky, které po přečtení erotické přílohy Ženy a život zatoužily vyrobit makronky pro svého drahého.
Udělejte si tataráky a carpaccia – fantastické lahůdky studené kuchyně, které připravíte rychle a bez námahy. Jejich intenzivní delikátní chuť vás nadchne.
Ať už zrovna ležíte na pláži a užíváte si chvíle volna, nebo na svou šanci zmizet od každodenních starostí teprve čekáte, zpříjemněte si čas čtením povídek, které pro vás napsaly tři skvělé české spisovatelky.
Ať už se chystáte strávit léto surfováním na pláži, procházkami po městě, vysokohorskými túrami nebo sezením v kanceláři, jisté je, že při tom budete chtít vypadat dobře. Stačí pár chytře zvolených maličkostí a léto si užijete kdekoli.
Nedaleko Prahy v malebné vesnici podél Turského potoka objevila produkční Monika Hanzlíková dům svých snů. Sto let starou bývalou kovárnu s levandulovou zahradou proměnila v místo plné barev a útulných zákoutí.
Víte, kde čerpají nové síly kadeti britské královské letky? Žádné Seychely ani jiné nóbl destinace. Denisa Prošková zjistila, že se létají ozdravět do malého, Čechy dosud neobjeveného městečka na bavorské straně Šumavy.
V čísle 14 časopisu Žena a život přinášíme na str. 11 exkluzivní soutěž STUDENT AGENCY a Air France o dvě letenky do Provence pro jednu z vás. Stačí odpovědět na tři otázky a výhra může být vaše!
Svěží a zářivé barvy mandarinek, pomerančů a citronů dodávají letnímu oblečení správně pozitivní energii.
V televizních seriálech nejčastěji ztělesňuje hodné, tiché a ušlápnuté zdravotní sestřičky, na divadelních prknech zase naopak temperamentní a horkokrevné mladé ženy, které mají velké problémy s láskou a vztahy.
Dvojic dcera – matka potkáváme na plážích, ale i v lázních nebo v různých penzionech stále víc. Jezdí spolu z lásky nebo z osamělosti?
Seznamování přes internet je v módě a není na něm nic komplikovaného, pokud se umíte správně „prodat“. Jak to zařídit, aby vám schránka přetékala odpověďmi?
Zatímco v Japonsku či Číně je již několik let moderní se neopalovat, u nás je snědá pokožka stále synonymem zdraví a atraktivity. Tato posedlost po bronzovém těle nám bohužel vynesla evropské prvenství ve výskytu melanomu.
Občas se před sportem nestihneme rozehřát, jindy zase zapomeneme na pořádné závěrečné protažení. Bára Vajsejtlová odhalila další omyly, jichž se dopouštíme a které jsou zbytečnou překážkou v našem hubnoucím úsilí.
Hledáte lék na špatnou náladu? Možná si pro něj můžete doběhnout do nejbližšího parku, a to v jakoukoli denní dobu. Časem zjistíte, že si den bez své dávky kilometrů neumíte představit. A že jste díky nové závislosti spokojenější.
Jeho duše patří muzice, srdce nejkrásnější ženě světa Taťáně Kuchařové. Jeden z nejžádanějších mužů českého showbyznysu Ondřej Brzobohatý je momentálně velmi šťastný a spokojený. A nestydí se za to.
Projít se pouští, krmit divoké kočky, ponořit se do vod oceánu a nechat se pohltit uličkami exotických měst. To všechno se Lindě Donáthové při dovolené v Maroku podařilo!
Rebelský styl definovaný provokativními minišaty s potisky, řetězy a cvoky, šněrovacími botami, vojenskými bundami a pánskými saky pronikl i do elegantního šatníku sebevědomé ženy.
Šlehačka či šampaňské a rudé voňavé ovoce k tomu. Geniální spojení! Šťavnatých tipů, jak nejlépe naložit s právě utrženými plody léta, ale není nikdy dost...
Jinou cestu už nevidíte. Je nakonec jedno, zda chcete partnera opustit kvůli jeho alkoholismu, nevěrám nebo jste se po letech vyhaslého vztahu zamilovala jinde. V každém případě mu budete muset o svém rozhodnutí říct.
Péče o vzhled není vůbec povrchní záležitost. Tím, jak se o sebe staráme nebo nestaráme, vzkazujeme světu i sobě, jak si sebe vážíme.
Zapojte se do souboje hamburgerů, které pro vás připravili nejlepší čeští šéfkuchaři, vyzkoušejte jejich recepty a sami vyberte ten nejlahodnější.
Bezchybná a téměř nenalíčená pleť je hitem již několik let. Na rozdíl od zářivých stínů či sytě oranžových rtů po ní totiž toužíme všechny a stále. Vyzkoušejte nové triky i přípravky a budete ji mít taky!
Starají se o děti, pracují, pečují o domácnost a k tomu všemu pijí. Mnohem víc, než jsou ochotné přiznat okolí i samy sobě. Alkohol potřebují k tomu, aby vůbec fungovaly a zvládly každodenní nekonečný kolotoč.
Před lety hýbala světem sexuální aféra stážistky Moniky Lewinské a amerického prezidenta Billa Clintona. Jemu to prošlo, ona si zkazila život. Copak ale ve dvaadvaceti člověk domýšlí všechny důsledky?
Lámala srdce na potkání, Hollywood ji zbožňoval, Monako jí leželo u nohou, přesto Grace celoživotně žila s pocity věčné milenky, nemilované ženy a promarněných filmových šancí...
Přes třicet let plní koncertní sály a zástupy obdivovatelů jí leží u nohou. Operní zpěvačka Dagmar Pecková si užívá úspěch, ale zároveň ví, že mnohem podstatnější je vážit si sama sebe, mít se ráda a neubližovat si.
Oblečená - neoblečená! Prokombinujte nové modely plavek se stylovými letními kousky a vznikne vám smyslný mix vhodný na prázdninové procházky po pobřeží nebo jako ležérní outfit do plážového baru.
Tipy pro radost a skvělý pocit...