JenProŽeny.cz

Žena a ŽivotJsou věci, které doma prostě nemáme: korálové útesy, sopky, velehory... A také některé kosmetické vychytávky, které nejlépe seženete v zemi jejich původu. Objevili jsme pro vás ty nejzajímavější. Věřte, nebudete litovat, rozhodně stojí za vyzkoušení!
Jaký je skutečný milostný život žen? Sedm odvážných dovolilo Janě LeBlanc nahlédnout do nejtajnějších koutů své duše...
O nás středoevropanech je známo, že jíme málo ryb. Ty čerstvé nebývají dostupné. Ale zkuste uzené nebo marinované. Dají se z nich uvařit rozličné lahůdky, doporučuje Zdeňka Skokanová Němcová.
Pracovní pauza není přežitek ani rozmazlenost, ale nutnost. Jenomže někdy se z dovolené vracíme zdevastovanější, než jsme byly před ní. Kromě neočekávaných katastrof si ji ale dost často komplikujeme samy.
Po čtyřicítce je to stejné jako ve dvaceti – toužíme po těle, kterému nic neschází, ani na něm není nic navíc a ještě dobře funguje. Lenka Švábová a trenér Paul Bielak vás naučí cviky, které vám pomůžou vytvarovat tělo, v němž se budete cítit skvěle!
Lenka Švábová pro vás v Česku i za hranicemi vybrala místa, kde se nenudí nikdo z rodiny bez ohledu na věk. Sama je vyzkoušela se svým mužem a třemi dětmi.
Herečka a příležitostná zpěvačka Eva Elsnerová spojila svůj život s divadelním spolkem Kašpar, který hraje v pražském Divadle v Celetné. Našla tu svého osudového muže, spoustu kamarádů a podporu ve chvílích, kdy jí bylo nejhůř.
Gratulujeme všech výhercům.
Před třiceti lety sociologové předpovídali, že v roce 2015 stráví muži domácími pracemi stejné množství času jako ženy. Jsme v jednadvacátém století a ... škoda mluvit, že! Jak je možné, že tuhle bitvu zatím na celé čáře prohráváme?
Příloha Ženy a život plná skvělých rad a nápadů, při kterých se možná budete i červenat!
Jsou chvíle, které nás – stejně jako hrdinku povídky Radky Třeštíkové – donutí zamyslet se nad tím, jestli jsme spokojení. Chceme něco změnit? Není čas jít dál? A co když se stane něco, s čím jsme vůbec nepočítali?
V horkém letním dni i při večerních procházkách po pláži chceme vypadat co nejlépe! Nechť se naše pleť třpytí zlatavým nádechem, tváře zdobí jemný bronz a ve vlasech září odlesky slunce...
Každý má nějaký životní vzor, i my psi. Jen jsem si ještě neujasnila, jestli je lepší něco dokázat sama, nebo se stát celebritou tím, že se vlísám do vyšších kruhů. No ale to vy lidi vlastně řešíte taky...
Rozverné pruhy, svěží bílá barva, elegantní tmavě modrá i energické odstíny letní oblohy a průzračného moře, len, denim a pohodlná bavlna. Námořnický styl je dokonalá volba pro vaše prázdninové toulky.
Dokonalé grilované steaky,ryby a špízy s křehkou kůrkou jemně ovoněnou kouřem. K nim žhavá novinka letošního léta - salát na grilu. Chcete všechny tyhle lahůdky ochutnat? Tak hurá ke grilům! A bude i dezert...
Přemýšlíte, kam o prázdninách vyrazit? Inspirujte se naším velkým letním průvodcem po nejhezčích místech České republiky, foťte a vyhrajte s Huawei ve fotografické soutěži 100 000 Kč a další skvělé ceny.
Muže a sex řešíme na stránkách ženských časopisů většinou bez mužů. Proto jsme se rozhodly dát tentokrát prostor jim. Jak vidí vztahy, sex a ženy oni? Jana LeBlanc vyzpovídala šest mužů. Za jejich otevřenost děkujeme.
„Kdo neumí dobře jíst, nemůže být skutečně šťastný,“ říká český šéfkuchař Zdeněk Pohlreich. A má pravdu. Umět jíst je totiž věda. Zvlášť když se nechcete jen nasytit, ale být i zdraví, jíst podle chuti a ještě si udržet ideální váhu.
Těstoviny jsou velmi svěží lahůdkou, která se hodí i pro horké letní dny. Vytvořili jsme pro vás sedm báječných žhavých kombinací. Buon appetito!
„Koloběžku jsem odložila snad někdy ve třetí třídě, aniž bych čekala, že se na ní ještě svezu. O to bylo naše setkání po letech příjemnější a zábavnější,“ říká Lenka Švábová. A zve vás na projížďku.
Zářivé barvy, výrazné potisky a vzory, nezbytný klobouk a stylové sluneční brýle. Pohodlné a zábavné letní kousky vám zpříjemní pobyt u vody nebo v plážovém baru. Užívejte si!
Hraje ve třech divadlech a točí nekonečný seriál Ulice. Nás ale tentokrát zajímá její koníček – Ljuba Krbová se totiž na svých dovolených věnuje fotografování. S profesionálním zápalem i výsledky. A s manželem. Jak takové dobrodružství probíhá?
Mimi Kirk (76) je přírodní úkaz. Přestože jí táhne na osmdesát, ohromí vás energií a pružnými pohyby třicítky. V čem je její tajemství? Především v životním stylu, jehož je celosvětovou ikonou. Elixírem proti stárnutí je podle Mimi živá strava – raw
Martin Kukučka a Lukáš Trpišovský, kteří společně režírují pod značkou SKUTR, si občas připadají jako manželé po patnácti letech. Co je spojuje a čím si naopak lezou na nervy?
Vyzkoušela jste snad všechny diety na světě, ale žádná vás nedokázala natrvalo zbavit kil navíc?
Propracovala jste se od vášnivého sexuálního života po občasnou epizodku v manželské posteli při zhasnuté lampičce a nevíte, co s tím? Jak to, že zvládáme všechny role, ale na roli milenky jsme téměř rezignovaly?
Bára Juzlová si vyměnila všechna svá líčidla, krémy a další vychytávky se spisovatelkou Ivou Pekárkovou, která jich používá jen poskrovnu. Jak to dopadlo?
Čas je opravdu relativní. Pouhé tři hodiny v letadle stačí k tomu, abyste se ocitli v zemi zalité sluncem. V zemi datlí, teplého moře a úchvatných památek, kde se zásadně nikam nespěchá a život je od toho, aby se užíval.
Známe ji z televizního seriálu Ulice, z divadla i filmu. Šárka Vaculíková však není pouze herečka, ale také sběratelka příběhů, ve kterých hledá odpovědi na to, jak sladit ženské a mužské vidění světa.
Šéfkuchař restaurace a baru Spices v hotelu Mandarin Oriental stojí v čele kuchyní pětihvězdičkových hotelů už od šestadvaceti.
Jeden z nejočekávanějšch filmů roku 2015 k nám dorazil do kin na Valentýna, teď přichází na DVD a BD trh!
Připravili jsme pro vás skvělou soutěž, ve které můžete vyhrát spoustu lákavých cen - od úžasných pomocníků do domácnosti, přes luxusní kosmetiku, mobilní telefony... Tak neváhejte, protože ve hře je i super zájezd k moři!
Žádná čarodějnice s kocourem na rameni, ale štíhlá, blonďatá, s rozzářenýma očima i úsměvem...
Bylinky a aromaterapii využívali lidé k pěstění a léčení těla i duše už od pradávna. Snad i proto se k ní v dnešní přetechnizované době stále více lidí vrací. Naváhejte a vyzkoušejte si její účinky i vy. Stojí to za to!
Je dobré mít útočiště, kde vždy obnovíte svou sílu. V naší zemi je takových pozitivních míst nepočítaně. A možná jsou nedaleko vás...
Některé z nás jich vlastní spousty, jiné třeba jen jeden. Ale máme je všechny. Denisa Prošková zjišťovala, co pro nás znamenají, a nahlédla do šperkovnice tří žen.
Některé suroviny jsou plné látek, které po dobrém zažití působí pohodu nejen v našem břiše, ale i v duši. Vybrali jsme ty nejúčinnější a sestavili z nich menu.
Módní styl inspirovaný etnickými vlivy, ezoterikou a tradičními řemesly definují především přírodní materiály, dramatické střihy, nádherná barevnost a působivé rukodělné doplňky.
Portréty porotkyň a porotců soutěže Žena roku zahajujeme Alexandrou Kasperovou, majitelkou Chateau Herálec. Příběh této čtyřnásobné matky je povzbuzením pro každého, kdo má pocit, že mu život klade pořád nějaké překážky.
Martin Dejdar je muž mnoha tváří – špičkový herec a moderátor, vášnivý sportovec, milující manžel a táta dvou dětí. Čerstvě padesátiletý a (životem) poučený...