JenProŽeny.cz

Žena a ŽivotSpolečnost Triola, která vyrábí dámské spodní prádlo, podprsenky i kalhotky, jež nabízí pod značkami Triola, Like You a Charme, slaví letos o Vánocích 95. narozeniny!
Nechte se okouzlit nadějí a očekáváním, co zajímavého vám nadcházející rok přinese. Jak potvrzuje astrolog Antonín Baudyš, intenzivních zážitků nás letos čeká víc než dost. Stačí se jim jen otevřít.
Nad tím, jak kvůli lásce k mužům měníme své zvyky, překonáváme fobie a dobrovolně se ztrapňujeme, se zamýšlí Denisa Prošková.
I mezi pohádkami, vanilkovými rohlíčky a sklenkami svařáku se určitě najde chvilka na něžnosti, pomazlení nebo rovnou vášeň jako hrom. Stačí, když si to prostě budete přát!
Tak a je to tady. Nevěra! To, čeho jste se ve skrytu duše obávala, ale chtěla věřit, že se právě vašemu vztahu vyhne. Jenže nevyhnulo...
Na oslavy, které vás na konci roku jistě neminou, doporučujeme naplnit skleničky, mističky i talířky malými degustačními porcemi nápaditě namíchaných studených salátů. Vypadají skvěle a zvládne je i úplný kuchařský začátečník.
Sliby se maj plnit o Vánocích, Dopis Ježíškovi, Ryba rybě, Nejdelší noc... Zpěvák Janek Ledecký má na kontě spoustu vánočních hitů. Jak a s kým ale svátky klidu a míru vlastně slaví a na co se nejvíc těší v novém roce?
Čtvrt roku jsme denně přijímali nové nominované, kterým jste fandili a posílali hlasy. Neuvěřitelné množství osudů. Bylo by velmi těžké, kdyby byl výběr jen na nás, ale vy jste sedmi tisíci hlasy určili Ženu roku sami. Stala se jí Květa Saturová!
Veronika Fašinová se polovinu svého života věnovala modelingu. Teď je modelkou „v důchodu“ a konečně se může zabývat svou láskou – knihami a jejich nevšední prezentací na divadelních prknech.
Co spojuje spisovatelku Martinu Formanovou, světovou topmodelku Pavlínu Pořízkovou a její maminku – porodní asistentku Annu? Krása, ženskost, vnitřní síla, život v USA a nová knížka plná dramatických situací i erotiky.
Zbavit se zlozvyku je ten nejlepší dárek, který můžete sama sobě dát. Tomáš Kramár přichází s novou metodou, kterou vypracoval na základě vlastní zkušenosti. Přestal kouřit. A tak se ho ptáme...
Naši kulinární redaktorku okouzlila výroba domácích marshmallows. Tyto pěnové sladkosti můžou mít nespočet příchutí. Základem je však jemné vanilkové aroma se semínky voňavého lusku.
Denisa Prošková vyrazila šedesát kilometrů za Budapešť do míst, kam se každoročně sjíždějí děti od sedmi do osmnácti let z Čech, Slovenska, Polska a Maďarska. Spojuje je jedno: chronické onkologické onemocnění v různých stadiích.
Gratulujeme všech výhercům.
Nemáte ještě dárek pro svého partnera? Nebo přemýšlíte nad tím, o co Ježíškovi napsat?
Jana LeBlanc si v červnu dala závazek, že během léta natrénuje na půlmaraton. V polovině října se pak opravdu postavila na start. Jak se cítila, když proběhla cílem? A můžete něco podobného zvládnout i vy? Inspirujte se!
O komplexech z mládí se vždycky mluví s hrůzou v hlase. Jenže i ty můžeme v budoucnu zúročit výrazně ve svůj prospěch. Tři ženy se s nimi odvážně svěřily Denise Proškové.
Spisovatelka Irena Obermannová (První věci, Divnovlásky, Tajná kniha) pro vás napsala příběh o lásce nejen na čtyřech nohách.
Stále váháte, co nadělit manželovi, dětem, babičce... Připravili jsme pro vás tolik tipů a nápadů, že letos určitě potěšíte každého. I sebe!
Najděte si čas na originální zabalení překvapení pro vaše blízké. Nejen obsah, ale i obal dělá dárek dárkem.
Čtěte pravidla schválená Mezinárodní lyžařskou federací (FIS)
Radkina Honzáka, nestora české psychiatrie, předurčilo k originalitě a cestě proti proudu už jméno, které mu rodiče vybrali podle Jana Ratkina, hrdiny Šrámkova Stříbrného větru. Povídali jsme si s ním nejen o blížících se svátcích.
Na firemní vánoční večírek, party s přáteli nebo tradiční štědrovečerní večeři si dopřejte elegantní a výrazné modely, které krásně vyniknou na vzpomínkových fotografiích s kamarády i rodinou.
Život nám běží a pak se po letech koná třídní sraz. Sejdeme se se spolužáky a je to jako rána mezi oči – jedničkářka sedí u pokladny v obchodě a průšvihářka je skvělou mámou rodiny. Denisa Prošková se zajímala, jak s lidmi život zamával…
Dá se láska najít na internetu? Miliony lidí jsou o tom přesvědčeny. Není to ale úplně jednoduché a zabere to čas. Přinášíme vám pár tipů, jak se aktivně zapojit, aniž byste musela vysedávat hodiny u počítače…
Podle Lenky Švábové neexistuje jediný důvod, proč byste po svátcích neměla dopnout džíny. Stačí se nepřejídat, trochu se hýbat a nepodlehnout módě velkých nákupů. Ale copak se to dá v dnešní době zvládnout?
Na vánoční večírek nebo silvestrovskou party si můžete dovolit mnohem větší extravaganci než obvykle. Barevné šaty, výšivky a vtipné doplňky vás dostanou do správné nálady.
Z těla vyžene všechny škodlivé látky, z hlavy stres a starosti. Znaveným kloubům a svalům uleví od bolesti, zklidní srdce, posílí imunitu. Sauna nabízí zkrátka tu nejdokonalejší očistu – těla i duše.
Také si pokaždé říkáte, že veškeré vánoční přípravy musíte pojmout nějak jednodušeji? Tak letos se vám to opravdu splní! Máme pro vás přesný plán, jak vše stihnout, na nic nezapomenout a celý Advent si pořádně užít...
Užijte si svátky nejen v těch několika dnech, kdy už všechno svítí a chutná a my už víme, že vlastně končí... Vždyť při jejich přípravě můžete výtvarně tvořit – ušít pytle na dárky, vyrobit balicí papír i ozdoby.
Co spojuje spisovatelku Martinu Formanovou, světovou topmodelku Pavlínu Pořízkovou a její maminku – porodní asistentku Annu? Krása, ženskost, vnitřní síla, život v USA a nová knížka plná dramatických situací i erotiky.
Když se začne mluvit o manipulátorech, kteří ovládají svého partnera, spousta lidí si pomyslí, že oni by si takové chování nenechali líbit. Veliký omyl. Poznat takového člověka není lehké.
Nevyhýbejte se jí, je to dobrá společnice. Naučí vás rozumět si, vědět, co chcete, i dodá energii toho dosáhnout. Samota vás bude inspirovat!
Dožaduje se vaše rodina teplého jídla bez ohledu na to, že pečete cukroví? S našimi tipy je uspokojíte do 30 minut.
Podlehněte nejkrásnějším vůním a chutím roku!
Existuje jedno rčení: muži a děti přicházejí a odcházejí, kamarádky zůstávají. Jenže ani tohle tvrzení neplatí zcela. I přátelství se vyvíjí, mění a končí. Svět se nebortí, ale zůstává podivná pachuť. Zbytečně.
Přečtěte si návod, jak na to, a vrhněte se do práce.
Veronika Fašinová se polovinu svého života věnovala modelingu. Teď je modelkou „v důchodu“ a konečně se může zabývat svou láskou – knihami a jejich nevšední prezentací na divadelních prknech.
Doma má herečku Lindu Rybovou a tři malé děti, na kontě spoustu rolí na velkých i malých scénách a k tomu několik velmi prestižních ocenění. David Prachař je divadelník tělem i duší, i když nezastírá, že na paty mu už nějakou dobu šlape neúprosný čas
Šestý ročník naší soutěže Vůně roku zná své vítěze. Hlasovali jste v pěti kategoriích o nejlepší dámskou a pánskou vůni Prestige a Popular a samozřejmě i o nejkrásnější flakon. A jak dopadl tento napínavý a voňavý boj?