JenProŽeny.cz

Žena a ŽivotPortál Ashley Madison, který už funguje i v Česku, vznikl jako místo pro zadané toužící po nezávazném flirtu. Manažer Christopher Kraemer nám tento „lechtivý“ portál popsal blíž.
Každá z nás stála někdy v životě na rozcestí a rozhodovala se, jak pokračovat dál. Zůstat přešlapovat na místě, kde už to dobře zná? Anebo zariskovat, odhodlat se a vykročit do neznáma za novou šancí?
Zatím je znáte jenom z vyprávění a fotek. Ale první společné setkání je už na spadnutí a vám nezbývá, než se s tím nějak vypořádat. Jak vás asi přijmou? Zvládnete roli macechy?
I za pár dní můžete nasbírat bez velkých honiček stejně zážitků jako za celý týden. Jen je třeba správně zvolit cíl své cesty. Vyrazte v našich stopách!
Naše kulinární redaktroka letos na dovolené ochutnávala proslulé lahůdky této gastronomické velmoci, sbírala recepty a teď vám poradí, jak si známé delikatesy připravit doma.
Helena Houdová vyměnila modeling, který jí k srdci nikdy nepřirostl, za velkou rodinu, o jaké vždycky snila. Je maminkou na plný úvazek, studuje, a přestože už fotit módu odmítá, pro nás udělala výjimku.
Na televizní obrazovce vídáme Ivetu Toušlovou už dvě desítky let a pořád srší nápady, energií a dobrou náladou. Jaká ale je, když zhasnou kamery? Řídí se srdcem, nebo rozumem? A co si myslí o mužích?
Potřebujete se zbavit strií a drobných jizev? Používejte pleťový a tělový olej Bi-Oil.
Gratulujeme všech výhercům.
Za úžasnými milostnými zážitky se skrývá kouzlo okamžiku a nečekaně vybičovaná touha. Ženy, které se nám svěřily se svými příběhy vzrušujícího letního milování, na ty okamžiky nikdy nezapomenou.
Mléko nikdy nevylévejte. Jednoduchým způsobem z něj vyrobíte další ingredienci, kterou využijete na pomazánky i koláče.
Jóga není jen o sezení a meditování se zavřenýma očima. A rozhodně není nudná a líná. Když ji cvičíte správně, pěkně se při ní zapotíte. Navíc nabízí spoustu různých technik a směrů, stačí si jen správně vybrat.
Tak dlouho jste se na ni těšila a teď je pryč. A další se rozhodně nerýsuje. Dovolená uteče vždycky rychle, ale pokud jste si odpočinula a nabrala síly, splnila svůj účel. Teď jen zařídit, aby vám ten pocit lehkosti a euforie vydržel co nejdéle.
Nebojte se zkusit to, co je právě k vidění na molech. Představujeme vám nejžahvější trendy letošní sezony, které budete chtít nosit.
Ze školy na kroužek, pak honem na trénink. Je třeba plánovat dětem volný čas do poslední minuty, nebo tím akorát stresujeme je i sebe?
Denisa Prošková vyrazila šedesát kilometrů za Budapešť do míst, kam se každoročně sjíždějí děti od sedmi do osmnácti let z Čech, Slovenska, Polska a Maďarska. Spojuje je jedno: chronické onkologické onemocnění v různých stadiích.
Známe ho z televizních seriálů, pražského Divadla na Vinohradech, kde působí už deset let, nebo jako zpěváka kapely The End of Colours.
Brownie je fantastický dezert na pomezí měkkého koláče a křupavé sušenky. Zkuste náš základní recept i jeho bílou variantu neboli blondie. Zamilujete se.
Styl amerických pin-up girls, sexy dívek z reklamních poutačů, pronikl i do současné módy v podobě ženských střihů, zábavných potisků, zářivých barev a velmi působivých doplňků.
Rozeznat amatérského dealera potravinových doplňků od skutečného profíka přes výživu není vůbec jednoduché. Za odborníka se totiž může vydávat kdekdo.
Přebíráme zvyky a hltáme původní návody národů, které jsou pro nás vzdálené a jakoby opředené mnoha tajemstvími. Očekáváme cosi lepšího, více vzrušujícího. Jenže současný sexuální život je v dnešní Asii dávno o něčem jiném.
Samozřejmě, že o svém partnerovi chcete vědět co nejvíc. Jsou ale otázky, které by od vás raději neslyšel. A bude asi lepší nechat je jednou provždy být… Tedy pokud nemáte chuť na pořádnou hádku či tichou domácnost.
Jakmile začnete pravidelně cvičit nebo běhat, brzy zjistíte, že když se ve sportovním oblečení cítíte dobře a sama sobě se líbíte, dodá vám to energii i sebevědomí, zlepšíte se a sport vás bude ještě víc bavit.
Zkušený cestovatel a majitel cestovní kanceláře Adventura Jaroslav Lhota pro vás vybral tipy na fascinující země, kde dokonale „vypnete“ a zaručeně prožijete něco nečekaného.
Návrat dětí z prázdnin občas připomíná krocení divé zvěře. Přechod z bezstarostné volnosti do neúprosného řádu všedních dní si ale můžete i výrazně ulehčit. Poradíme jak!
Zelený ostrov plný květin, vodopádů a skvělých výhledů z útesů i hor milovali už Kryštof Kolumbus, Winston Churchill nebo císařovna Sissi. A portugalská Madeira okouzlila i Martinu Vlčkovou, která si tu dokonce vyzkoušela sáňkování v 25 °C.
Čekáte hosty a chcete jim nabídnout skvělé jídlo? Nemusíte kvůli tomu trávit celý den v kuchyni. Připravte tacos! Je to jednoduché a váš večírek se stane nezapomenutelnou degustační zábavou, při níž si hosté sami servírují, nač mají chuť.
Volno si bereme, abychom si odpočinuli, cestovali, nabrali energii... Občas se ale i příjemné chvíle lenošení změní v zážitek, na který už nikdy nezapomeneme.
Lilia Khousnoutdinova je autorkou knih, ve kterých se věnuje hledání podstaty ženství, a velmi originální jsou i její názory na domácí porody a účast tatínků při narození dítěte. Opravdu je tam potřebujeme?
Občas všichni potřebujeme někoho, kdo by nás vyslechl, pochopil a pomohl nám vymotat se z nejrůznějších životních trablů a bolístek. Jenže jak toho správného člověka najít? A kdo pomůže právě vám?
Mluvit o tom, co vás trápí, je klíčem k vyřešení partnerských problémů. Pravidlo, které platí ve většině situací. Jsou ale chvíle, kdy je potřeba smířit se s tím, že některé věci prostě nezměníte, a přesto můžete být šťastná.
Dozlatova opálenou pokožku, ležérní mokrý vzhled vlasů, jako byste se právě vynořila z moře, a bezstarostnou náladu si můžete díky novým přípravkům a chytré péči udržet i dlouho poté, co se vrátíte z dovolené.
Jsou krásné, když je obdivujete v přírodě, a stejně úžasně na vás mohou působit ve vaše domě, bytě nebo na chatě. Přinášíme tipy, jak si vytvořit atmosféru rozkvetlé louky z rostlinek, které najdete v každém květinářství.
Připravit na rožni voňavé křehké selátko je jednoduché. Poradíme vám, jak ho okořenit a opékat, aby skvěle chutnalo.
Cyklistické stezky, horské túry, skvělé koupání, plachtění i kavárny a lunaparky. Bára Vajsejtlová se s vámi projede po březích italského Lago di Garda a ukáže vám, že tady zažijete všechno - kromě nudy.
Kdysi patřila zpěvačka Blanka Šrůmová mezi hvězdy a pak jako by se po ní slehla zem. Opustila kapelu Tichá dohoda, porodila syna, přestěhovala se do exotického Peru.Kde (a s kým) žije dnes? A co si myslí o showbyznysu?
Myslíte si, že výstřednosti v posteli jsou jen pro pornohvězdy? Není důvod, abyste si sexuální život několika netradičními libůstkami nemohla okořenit i vy.
Když jí před třiadvaceti lety gynekoložka potvrdila, že čeká miminko, musela Andrea Červenková vyřešit nejtěžší dilema svého života. Kdyby ale tehdy tušila, co ví dnes, rozhodovala by se mnohem snadněji.
Co vás čeká a nemine? Kam byste měla napřít svou energii? Astrolog Antonín Baudyš pro každou z vás v připravil podrobnou předpověď! Stačí se jen začíst...
Během svatby si můžete slíbit hory doly, že vás nic na světě nerozdělí a budete držet stále při sobě, jenže krize se nevyhýbají žádnému vztahu. Hodně záleží na tom, co je způsobilo a jak velké je vaše odhodlání problémy překonat.