JenProŽeny.cz

Žena a ŽivotGratulujeme všech výhercům.
Vyzkoušela jste snad všechny diety na světě, ale žádná vás nedokázala natrvalo zbavit kil navíc?
Propracovala jste se od vášnivého sexuálního života po občasnou epizodku v manželské posteli při zhasnuté lampičce a nevíte, co s tím? Jak to, že zvládáme všechny role, ale na roli milenky jsme téměř rezignovaly?
Bára Juzlová si vyměnila všechna svá líčidla, krémy a další vychytávky se spisovatelkou Ivou Pekárkovou, která jich používá jen poskrovnu. Jak to dopadlo?
Čas je opravdu relativní. Pouhé tři hodiny v letadle stačí k tomu, abyste se ocitli v zemi zalité sluncem. V zemi datlí, teplého moře a úchvatných památek, kde se zásadně nikam nespěchá a život je od toho, aby se užíval.
Známe ji z televizního seriálu Ulice, z divadla i filmu. Šárka Vaculíková však není pouze herečka, ale také sběratelka příběhů, ve kterých hledá odpovědi na to, jak sladit ženské a mužské vidění světa.
Šéfkuchař restaurace a baru Spices v hotelu Mandarin Oriental stojí v čele kuchyní pětihvězdičkových hotelů už od šestadvaceti.
Jeden z nejočekávanějšch filmů roku 2015 k nám dorazil do kin na Valentýna, teď přichází na DVD a BD trh!
Připravili jsme pro vás skvělou soutěž, ve které můžete vyhrát spoustu lákavých cen - od úžasných pomocníků do domácnosti, přes luxusní kosmetiku, mobilní telefony... Tak neváhejte, protože ve hře je i super zájezd k moři!
Žádná čarodějnice s kocourem na rameni, ale štíhlá, blonďatá, s rozzářenýma očima i úsměvem...
Je dobré mít útočiště, kde vždy obnovíte svou sílu. V naší zemi je takových pozitivních míst nepočítaně. A možná jsou nedaleko vás...
Bylinky a aromaterapii využívali lidé k pěstění a léčení těla i duše už od pradávna. Snad i proto se k ní v dnešní přetechnizované době stále více lidí vrací. Naváhejte a vyzkoušejte si její účinky i vy. Stojí to za to!
Některé z nás jich vlastní spousty, jiné třeba jen jeden. Ale máme je všechny. Denisa Prošková zjišťovala, co pro nás znamenají, a nahlédla do šperkovnice tří žen.
Některé suroviny jsou plné látek, které po dobrém zažití působí pohodu nejen v našem břiše, ale i v duši. Vybrali jsme ty nejúčinnější a sestavili z nich menu.
Módní styl inspirovaný etnickými vlivy, ezoterikou a tradičními řemesly definují především přírodní materiály, dramatické střihy, nádherná barevnost a působivé rukodělné doplňky.
Portréty porotkyň a porotců soutěže Žena roku zahajujeme Alexandrou Kasperovou, majitelkou Chateau Herálec. Příběh této čtyřnásobné matky je povzbuzením pro každého, kdo má pocit, že mu život klade pořád nějaké překážky.
Martin Dejdar je muž mnoha tváří – špičkový herec a moderátor, vášnivý sportovec, milující manžel a táta dvou dětí. Čerstvě padesátiletý a (životem) poučený...
Nemusíme si připomínat, že narození dítěte představuje radikální změnu. Většinu matek nutí přemýšlet i o tom, jestli chtějí v budoucnu pokračovat ve své profesi. Některým ale vyloženě pomůže objevit v sobě netušené nadání!
Když muži začnou bilancovat své životní výhry a prohry a začnou se v nich pitvat, je jasné, že se blíží zlom - krize. A buďte si jistá, že je pánové snášejí o moc hůř než my. To není mýtus, to je fakt.
Připravili jsme pro vás spoustů tipů, jak se dopracovat k vysněné postavě – jak cvičit, jak se stravovat, jak se oblékat.
Nezáleží příliš na tom, co se mezi vámi stalo, to teď není podstatné. Prostě máte krizi a nevíte, jak z ní ven. Jak na to, aby mezi vámi znovu zavládla pohoda a měli jste se rádi jako dřív? Emma Brannan odpověď zná.
Kolik barvitých chutí mohou mít grilovaná kuřecí křidélka? Nespočet. U nás vedou medově exotická, slaninou ovoněná, asijsky pikantně kořeněná a báječně sladkokyselá. Vyberte si podle svého gusta.
Jsou prvními důležitými muži našich životů. Ovlivňují a utvářejí naše ženské sebevědomí a do budoucna i postoje k silnějšímu pokolení všeobecně. Denisa Prošková vyzpovídala dvě dcery různých generací. Co jí prozradily?
Sebevědomí není o dokonalých tvarech a modelkovských mírách. Každá žena se může v plavkách cítit příjemně a sebejistě. Důležitými pomocníky jsou doplňky a módní vychytávky, které dodají kouzlo vašemu plážovému stylu!
Ve svých osmaosmdesáti letech je Mária Kráľovičová chodící legendou – z malé vesničky v Záhorské nížině to dotáhla až do Slovenského národního divadla, kde odehrála stovky různorodých postav – od chudých dívek až po šlechtičny a princezny.
Má velké charizma a široký záběr. Je frontmanem oblíbené skupiny Kryštof a k tomu vyhledávaným hercem. Jak to jde dohromady s jeho rodinným životem?
Podle Gretchen Rubin byste při zlepšování svého života měla vycházet nikoli z návodů, jak co dělat, ale z poznání toho, jak co děláte vy, z toho, jaká jste a jak se chováte. Teprve když budete znát sama sebe, budete vědět, jak se sebou pracovat.
Americká spisovatelka zkoumající životní štěstí vydala další knihu. Jmenuje se Better Than Before (Lepší než dřív) a Gretchen Rubin se v ní zaměřuje na to, jak si vytvořit pozitivní návyky a zbavit se zlozvyků.
Stačí se podívat do zrcadla, abychom viděly, jak se naše tělo s přibývajícím věkem mění. A proč by to nemohla být změna k lepšímu? Lenka Švábová našla ženy, kterým byste čtyřicítku rozhodně nehádaly, a ptala se jich, jak se udržují ve formě?
Jaro vás volá ven, a tak se nezdržujte žádným dlouhým vyvářením. Přípravě každodenních večeří věnujte maximálně 30 minut. A že je možné tak rychle uvařit i lahůdky z čerstvých dobrých surovin, o tom vás přesvědčí naše skvělé recepty.
Nechte do vašeho šatníku vstoupit půvab a sex-appeal 70. let. Inspirace francouzskými filmy, hippie stylem i vzpomínkami na dětství je hitem letošního léta!
Jedete do Itálie? Neopomeňte navštívit San Marino, které je dodnes samostatnou republikou. Na jarní výlet do kouzelné krajiny a města tří věží vás zve Bára Vajsejtlová.
Zpěvačka Tereza Černochová prožívá zlomové období – porodila dceru, kterou vychovává sama, a nazpívala album plné silných emocí i melodií. Jak se cítí, kde bere sílu a co plánuje dál?
Když jsme si vloni vymysleli projekt věnovaný výjimečným ženám, netušili jsme, jak velký bude mít úspěch, ani že se z něj stane tradice.
Štěstí je úplné teprve tehdy, když ho máme s kým prožívat...
Zhubnout, zpevnit postavu, koupit si pár úžasných módních kousků a bronzující pudr... Co všechno vlastně potřebujeme, abychom za pár týdnů byly v té nejlepší formě a mohly bez obav vyrazit do rozpálených ulic nebo na pláž? A zvládneme to vůbec?
Také si myslíte, že vás odvrhne jako neschopnou milenku, když nebudete bez chybičky? Terezie Krejbychová doporučuje všem ženám, aby hlavně zachovaly klid.
Něžné doteky, sladké polibky, vášnivá objetí... pod dohledem cizích očí? Jak to ti herci dělají? Martina Vlčková vyzpovídala jednu manželskou a dvě kamarádské dvojice, které umějí hrát skvěle (na) city.
Rostou na louce, v lese nebo v sadu, lákají svou omamnou vůní a jsou krásné na pohled. A mnohé se také dají jíst! Nevěříte? Nejvyšší čas k lákavě barevným kvítkům přivonět a ochutnat je...
Myslíte si, že make-up, který vídáte na přehlídkových molech, není nic pro vás? Omyl! A abychom vás o tom přesvědčily, vyzkoušely jsme nejnovější trendy samy na sobě. Vyberte si i vy ten, který se vám líbí nejvíc, a vyrazte do ulic!