JenProŽeny.cz

Žena a ŽivotStokrát si můžeme říkat, že horoskopům moc nevěříme, ale stejně si je vždy s chutí přečteme. Zejména, když dojde na předpovědi, kdo se k sobě hodí a kdo vůbec...
Příloha Ženy a život plná skvělých rad a nápadů, při kterých se možná budete i červenat!
Recept pro všechny naše čtenářky, které po přečtení erotické přílohy Ženy a život zatoužily vyrobit makronky pro svého drahého.
Udělejte si tataráky a carpaccia – fantastické lahůdky studené kuchyně, které připravíte rychle a bez námahy. Jejich intenzivní delikátní chuť vás nadchne.
Ať už se chystáte strávit léto surfováním na pláži, procházkami po městě, vysokohorskými túrami nebo sezením v kanceláři, jisté je, že při tom budete chtít vypadat dobře. Stačí pár chytře zvolených maličkostí a léto si užijete kdekoli.
Ať už zrovna ležíte na pláži a užíváte si chvíle volna, nebo na svou šanci zmizet od každodenních starostí teprve čekáte, zpříjemněte si čas čtením povídek, které pro vás napsaly tři skvělé české spisovatelky.
Nedaleko Prahy v malebné vesnici podél Turského potoka objevila produkční Monika Hanzlíková dům svých snů. Sto let starou bývalou kovárnu s levandulovou zahradou proměnila v místo plné barev a útulných zákoutí.
Víte, kde čerpají nové síly kadeti britské královské letky? Žádné Seychely ani jiné nóbl destinace. Denisa Prošková zjistila, že se létají ozdravět do malého, Čechy dosud neobjeveného městečka na bavorské straně Šumavy.
V čísle 14 časopisu Žena a život přinášíme na str. 11 exkluzivní soutěž STUDENT AGENCY a Air France o dvě letenky do Provence pro jednu z vás. Stačí odpovědět na tři otázky a výhra může být vaše!
Svěží a zářivé barvy mandarinek, pomerančů a citronů dodávají letnímu oblečení správně pozitivní energii.
V televizních seriálech nejčastěji ztělesňuje hodné, tiché a ušlápnuté zdravotní sestřičky, na divadelních prknech zase naopak temperamentní a horkokrevné mladé ženy, které mají velké problémy s láskou a vztahy.
Gratulujeme všech výhercům.
Dvojic dcera – matka potkáváme na plážích, ale i v lázních nebo v různých penzionech stále víc. Jezdí spolu z lásky nebo z osamělosti?
Seznamování přes internet je v módě a není na něm nic komplikovaného, pokud se umíte správně „prodat“. Jak to zařídit, aby vám schránka přetékala odpověďmi?
Občas se před sportem nestihneme rozehřát, jindy zase zapomeneme na pořádné závěrečné protažení. Bára Vajsejtlová odhalila další omyly, jichž se dopouštíme a které jsou zbytečnou překážkou v našem hubnoucím úsilí.
Zatímco v Japonsku či Číně je již několik let moderní se neopalovat, u nás je snědá pokožka stále synonymem zdraví a atraktivity. Tato posedlost po bronzovém těle nám bohužel vynesla evropské prvenství ve výskytu melanomu.
Hledáte lék na špatnou náladu? Možná si pro něj můžete doběhnout do nejbližšího parku, a to v jakoukoli denní dobu. Časem zjistíte, že si den bez své dávky kilometrů neumíte představit. A že jste díky nové závislosti spokojenější.
Jeho duše patří muzice, srdce nejkrásnější ženě světa Taťáně Kuchařové. Jeden z nejžádanějších mužů českého showbyznysu Ondřej Brzobohatý je momentálně velmi šťastný a spokojený. A nestydí se za to.
Rebelský styl definovaný provokativními minišaty s potisky, řetězy a cvoky, šněrovacími botami, vojenskými bundami a pánskými saky pronikl i do elegantního šatníku sebevědomé ženy.
Projít se pouští, krmit divoké kočky, ponořit se do vod oceánu a nechat se pohltit uličkami exotických měst. To všechno se Lindě Donáthové při dovolené v Maroku podařilo!
Šlehačka či šampaňské a rudé voňavé ovoce k tomu. Geniální spojení! Šťavnatých tipů, jak nejlépe naložit s právě utrženými plody léta, ale není nikdy dost...
Péče o vzhled není vůbec povrchní záležitost. Tím, jak se o sebe staráme nebo nestaráme, vzkazujeme světu i sobě, jak si sebe vážíme.
Jinou cestu už nevidíte. Je nakonec jedno, zda chcete partnera opustit kvůli jeho alkoholismu, nevěrám nebo jste se po letech vyhaslého vztahu zamilovala jinde. V každém případě mu budete muset o svém rozhodnutí říct.
Zapojte se do souboje hamburgerů, které pro vás připravili nejlepší čeští šéfkuchaři, vyzkoušejte jejich recepty a sami vyberte ten nejlahodnější.
Bezchybná a téměř nenalíčená pleť je hitem již několik let. Na rozdíl od zářivých stínů či sytě oranžových rtů po ní totiž toužíme všechny a stále. Vyzkoušejte nové triky i přípravky a budete ji mít taky!
Starají se o děti, pracují, pečují o domácnost a k tomu všemu pijí. Mnohem víc, než jsou ochotné přiznat okolí i samy sobě. Alkohol potřebují k tomu, aby vůbec fungovaly a zvládly každodenní nekonečný kolotoč.
Před lety hýbala světem sexuální aféra stážistky Moniky Lewinské a amerického prezidenta Billa Clintona. Jemu to prošlo, ona si zkazila život. Copak ale ve dvaadvaceti člověk domýšlí všechny důsledky?
Lámala srdce na potkání, Hollywood ji zbožňoval, Monako jí leželo u nohou, přesto Grace celoživotně žila s pocity věčné milenky, nemilované ženy a promarněných filmových šancí...
Přes třicet let plní koncertní sály a zástupy obdivovatelů jí leží u nohou. Operní zpěvačka Dagmar Pecková si užívá úspěch, ale zároveň ví, že mnohem podstatnější je vážit si sama sebe, mít se ráda a neubližovat si.
Oblečená - neoblečená! Prokombinujte nové modely plavek se stylovými letními kousky a vznikne vám smyslný mix vhodný na prázdninové procházky po pobřeží nebo jako ležérní outfit do plážového baru.
Tipy pro radost a skvělý pocit...
Ať jim je pár měsíců, nebo už se blíží puberta, náš svět se vždycky bude točit kolem nich. Přemýšlíte, kam s nimi vyrazit, jak je zabavit, čím je potěšit? Pomůžou vám následující stránky.
Možná tvrdíte, že vy byste nikdy nezahnula. Existují ale neklamná znamení, že o tom v koutku duše přinejmenším uvažujete. Poznáte, kdy jde jen (!) o hříšné myšlenky a kdy už je nevěra opravdu na spadnutí?
Stačí pár malých nápaditých drobností, třeba jen lžička bezinkového sirupu, a z jednoduchého litého těsta se rázem stane hříšně dobrý dezert.
Taky jste typ, co by se pro ostatní rozdal? Když se šlo pro zodpovědnost, vystála jste si frontu dvakrát? Pak právě kvůli ostatním zpomalte. Až se složíte, moc to neocení, stejně jako je neokouzlí vaše výkony na hranici lidských možností.
Možná jste myslela, že hydratovat pleť je třeba až po létě. Omyl, pokožka vystavená slunečnímu záření a teplému počasí trpí víc než kdy jindy. Připravte ji na to, ať následky slunce nesčítáte ještě před dovolenou.
V komedii Jana Hřebejka Zakázané uvolnění hraje nevěstu, v detektivce Ondřeje Sokola Krásno nezaměstnanou dívku z maloměsta. Naprosto přirozeně a s lehkostí. Kdo je Zuzana Stavná?
Do práce i na dovolenou si určitě pořiďte nový džínový kousek. Ať už zvolíte klasické modré kalhoty, ultra krátké šortky nebo zábavné sako, budete nadšená jejich variabilitou i pohodlností.
Majitelka produkční agentury, nadšená cyklistka a cestovatelka Lenka Kalinová představuje svoje oblíbená místa v hlavním městě.
Milé ženy, nadšené cukrářky profesionálky i amatérky, do 31. 5. 2014 se můžete přihlásit do soutěže „Letní slavnostní dezert roku“.