JenProŽeny.cz

Žena a ŽivotNavštivte časově omezenou výstavu muzea voskových figurín Madame Tussauds v Praze, na kterou dorazili např. Jim Carrey, Heidi Klum, Justin Bieber a další.
Vybavte se na dovolenou kvalitní opalovací kosmetikou sebamed.
Podle Gretchen Rubin byste při zlepšování svého života měla vycházet nikoli z návodů, jak co dělat, ale z poznání toho, jak co děláte vy, z toho, jaká jste a jak se chováte. Teprve když budete znát sama sebe, budete vědět, jak se sebou pracovat.
Americká spisovatelka zkoumající životní štěstí vydala další knihu. Jmenuje se Better Than Before (Lepší než dřív) a Gretchen Rubin se v ní zaměřuje na to, jak si vytvořit pozitivní návyky a zbavit se zlozvyků.
Stačí se podívat do zrcadla, abychom viděly, jak se naše tělo s přibývajícím věkem mění. A proč by to nemohla být změna k lepšímu? Lenka Švábová našla ženy, kterým byste čtyřicítku rozhodně nehádaly, a ptala se jich, jak se udržují ve formě?
Jaro vás volá ven, a tak se nezdržujte žádným dlouhým vyvářením. Přípravě každodenních večeří věnujte maximálně 30 minut. A že je možné tak rychle uvařit i lahůdky z čerstvých dobrých surovin, o tom vás přesvědčí naše skvělé recepty.
Nechte do vašeho šatníku vstoupit půvab a sex-appeal 70. let. Inspirace francouzskými filmy, hippie stylem i vzpomínkami na dětství je hitem letošního léta!
Jedete do Itálie? Neopomeňte navštívit San Marino, které je dodnes samostatnou republikou. Na jarní výlet do kouzelné krajiny a města tří věží vás zve Bára Vajsejtlová.
Zpěvačka Tereza Černochová prožívá zlomové období – porodila dceru, kterou vychovává sama, a nazpívala album plné silných emocí i melodií. Jak se cítí, kde bere sílu a co plánuje dál?
Gratulujeme všech výhercům.
Když jsme si vloni vymysleli projekt věnovaný výjimečným ženám, netušili jsme, jak velký bude mít úspěch, ani že se z něj stane tradice.
Štěstí je úplné teprve tehdy, když ho máme s kým prožívat...
Zhubnout, zpevnit postavu, koupit si pár úžasných módních kousků a bronzující pudr... Co všechno vlastně potřebujeme, abychom za pár týdnů byly v té nejlepší formě a mohly bez obav vyrazit do rozpálených ulic nebo na pláž? A zvládneme to vůbec?
Také si myslíte, že vás odvrhne jako neschopnou milenku, když nebudete bez chybičky? Terezie Krejbychová doporučuje všem ženám, aby hlavně zachovaly klid.
Něžné doteky, sladké polibky, vášnivá objetí... pod dohledem cizích očí? Jak to ti herci dělají? Martina Vlčková vyzpovídala jednu manželskou a dvě kamarádské dvojice, které umějí hrát skvěle (na) city.
Rostou na louce, v lese nebo v sadu, lákají svou omamnou vůní a jsou krásné na pohled. A mnohé se také dají jíst! Nevěříte? Nejvyšší čas k lákavě barevným kvítkům přivonět a ochutnat je...
Myslíte si, že make-up, který vídáte na přehlídkových molech, není nic pro vás? Omyl! A abychom vás o tom přesvědčily, vyzkoušely jsme nejnovější trendy samy na sobě. Vyberte si i vy ten, který se vám líbí nejvíc, a vyrazte do ulic!
Na kontě má osm let hraní, čtyři velmi úspěšné desky, několik filmů a spoustu prestižních cen. Za svůj největší životní úspěch ale zpěvák a příležitostný herec Tomáš Klus považuje to, že se mu podařilo najít ženu, která ho miluje takového, jaký je.
Je jejich krása dílem zamilovanosti, nebo hodin práce plastického chirurga? Jana LeBlanc uvažuje, proč se nám celebrity snaží namluvit něco jiného, než vidíme, a proč to pro náš ženský svět není dobré.
Bylo to tabu, o kterém se dlouho nemluvilo, ale už se to naštěstí změnilo. Erotické fantazie prostě máme, je dobré o nich mluvit a někdy je i zařadit do skutečného milostného života.
Není potravina jako potravina. Některé jen zaženou hlad, jiné ale působí jako učiněný elixír mládí... A z nich vás naučíme připravit excelentní laskominy.
Dostat před objektiv najednou všechny tři, i když jde o letité kamarádky, byl oříšek.
Běhání je radost. Ať jste začátečnice, nebo zkušená běžkyně, troufněte si na závod. Potěšíte sebe a možná i pomůžete druhým!
Ve čtyřiceti letech založila úspěšnou firmu a objela půl světa, v padesáti si splnila sen o domě u moře a v šedesáti se znovu vdala. Příběh Evy Štrobl Brožové dokazuje, že začít žít podle svého můžete kdykoli.
Vydejte se s námi na cestu poznávání skandinávského designu, který se vymyká zbytku Evropy. Seznamte se s výrobci, designéry a produkty nadčasové krásy, které vás mohou těšit každý den u jídla.
Když člověk vstupuje do manželství, logicky doufá, že to je navždy.
My Češky patříme k nejkrásnějším ženám na světě, přesto často nemáme odvahu nosit (výrazný) make-up. A mnoho z nás se nelíčí vůbec. Bára Juzlová se rozhodla pro 30denní experiment, při kterém se malovala každý den. A proč byste to měla také zkusit?
Naložte si na talíř vše, co září jasnou jarní zelenou a je k snědku. Mladé výhonky, křehké listy salátů, hrášek i chřest vám dodají omlazující energii a vašim jídlům skvělou chuť.
Inlinové bruslení patří podle Lenky Švábové k nejzábavnějším sportům, které zná. Na čerstvém vzduchu si při něm vyčistíte hlavu a zlepšíte kondici.
Mirka Srdínková vám představí pět žen, které relaxují tak, že dělají něco, co je baví, na co se těší, i když si u toho mnohdy dají parádně do těla.
Inga Bylinkina (38) patří mezi mezinárodně uznávané kapacity v oblasti celostní medicíny. Vnučka proslulé kavkazské bylinkářky totiž kombinuje babiččiny zkušenosti s tradiční čínskou medicínou a dalšími alternativními metodami.
Třináct let žila Cecílie Jílková s nadváhou. Dnes jí hodně a pořád, miluje víno, nesportuje, a přesto má váhu pod kontrolou. Navíc jako výživová poradkyně pomáhá hubnout ostatním. Jak to dělá?
Mezi ženami u nás vypukla epidemie touhy „živit se pečením“. Je jich tolik, že se Denisa Prošková rozhodla poodkrýt zákulisí tohoto byznysu. Mluvila o něm s majitelkou domácí pekárny Hanou Šemíkovou.
Proč se někdy cítíme zvadle a máme pocit, že se nám nedaří, i když se nám vlastně nic hrozného neděje? Prý za to může dobrý záměr našeho mozku připravit nás na nejhorší. Ale my dokážeme změnit jeho nastavení a rozkvést dobrou náladou!
„Seděla jsem se svojí šarmantní třiaosmdesátiletou tetou v kavárně Louvre,“ vzpomíná Terezie Krejbychová. Najednou do salonku vstoupil velmi elegantní postarší pán a prošel kolem nás. Teta si jen nahlas povzdychla: „Kéž by mi bylo zase sedmdesát!“
Kašlou na romantiku, otáčí se za jinými ženami, navíc jsou pěkní sobci, bordeláři a hypochondři... Muži! Zbožňujeme je, i když je občas máme chuť přizabít. Co všechno z lásky k nim vydržíme, zjištovala Bára Vajsejtlová.
Přichází po dlouhé zimě a přinese nám světlo, teplo, ptáky z jihu, jarní botičky, sněženky, zeleň zdravou pro oči i lepší náladu. Samá pozitiva!
Učitelka jógy Jaruška Sedláčková pro vás připravila speciální sestavu, která vás protáhne, rozdýchá a naladí na příští měsíce. Potřebujete jen podložku, pár minut času a chuť pro sebe něco udělat.
Rozhýbejte a vytvarujte zimou „zmuchlané“ tělo, sestavte si sezonní jídelníček, objevte sílu fresh džusů a smoothie a předejděte jarní únavě. Včas!
Fantastické mešity, pestré a voňavé bazary, přepychové paláce i kavárny s břišními tanečnicemi. Nasedněte do letadla a za dvě hodiny jste ve městě jako z pohádek tisíce a jedné noci. Istanbulem vás provede Bára Vajsejtlová.