JenProŽeny.cz

Žena a ŽivotPro deset z vás máme thriller, jehož hlavní postavou je detektiv Benny Griessel – inteligentní a nápaditý, ovšem v osobním životě velmi komplikovaný.
Kavárny Starbucks přicházejí se svěží jarní nabídkou nových kávových nápojů ze speciální zrnkové kávy Perú. Nabízí i novou kolekci designových termohrnků.
Když jsme si vloni vymysleli projekt věnovaný výjimečným ženám, netušili jsme, jak velký bude mít úspěch, ani že se z něj stane tradice.
Štěstí je úplné teprve tehdy, když ho máme s kým prožívat...
Zhubnout, zpevnit postavu, koupit si pár úžasných módních kousků a bronzující pudr... Co všechno vlastně potřebujeme, abychom za pár týdnů byly v té nejlepší formě a mohly bez obav vyrazit do rozpálených ulic nebo na pláž? A zvládneme to vůbec?
Také si myslíte, že vás odvrhne jako neschopnou milenku, když nebudete bez chybičky? Terezie Krejbychová doporučuje všem ženám, aby hlavně zachovaly klid.
Něžné doteky, sladké polibky, vášnivá objetí... pod dohledem cizích očí? Jak to ti herci dělají? Martina Vlčková vyzpovídala jednu manželskou a dvě kamarádské dvojice, které umějí hrát skvěle (na) city.
Rostou na louce, v lese nebo v sadu, lákají svou omamnou vůní a jsou krásné na pohled. A mnohé se také dají jíst! Nevěříte? Nejvyšší čas k lákavě barevným kvítkům přivonět a ochutnat je...
Myslíte si, že make-up, který vídáte na přehlídkových molech, není nic pro vás? Omyl! A abychom vás o tom přesvědčily, vyzkoušely jsme nejnovější trendy samy na sobě. Vyberte si i vy ten, který se vám líbí nejvíc, a vyrazte do ulic!
Na kontě má osm let hraní, čtyři velmi úspěšné desky, několik filmů a spoustu prestižních cen. Za svůj největší životní úspěch ale zpěvák a příležitostný herec Tomáš Klus považuje to, že se mu podařilo najít ženu, která ho miluje takového, jaký je.
Gratulujeme všech výhercům.
Je jejich krása dílem zamilovanosti, nebo hodin práce plastického chirurga? Jana LeBlanc uvažuje, proč se nám celebrity snaží namluvit něco jiného, než vidíme, a proč to pro náš ženský svět není dobré.
Bylo to tabu, o kterém se dlouho nemluvilo, ale už se to naštěstí změnilo. Erotické fantazie prostě máme, je dobré o nich mluvit a někdy je i zařadit do skutečného milostného života.
Není potravina jako potravina. Některé jen zaženou hlad, jiné ale působí jako učiněný elixír mládí... A z nich vás naučíme připravit excelentní laskominy.
Dostat před objektiv najednou všechny tři, i když jde o letité kamarádky, byl oříšek.
Běhání je radost. Ať jste začátečnice, nebo zkušená běžkyně, troufněte si na závod. Potěšíte sebe a možná i pomůžete druhým!
Ve čtyřiceti letech založila úspěšnou firmu a objela půl světa, v padesáti si splnila sen o domě u moře a v šedesáti se znovu vdala. Příběh Evy Štrobl Brožové dokazuje, že začít žít podle svého můžete kdykoli.
Vydejte se s námi na cestu poznávání skandinávského designu, který se vymyká zbytku Evropy. Seznamte se s výrobci, designéry a produkty nadčasové krásy, které vás mohou těšit každý den u jídla.
Když člověk vstupuje do manželství, logicky doufá, že to je navždy.
My Češky patříme k nejkrásnějším ženám na světě, přesto často nemáme odvahu nosit (výrazný) make-up. A mnoho z nás se nelíčí vůbec. Bára Juzlová se rozhodla pro 30denní experiment, při kterém se malovala každý den. A proč byste to měla také zkusit?
Naložte si na talíř vše, co září jasnou jarní zelenou a je k snědku. Mladé výhonky, křehké listy salátů, hrášek i chřest vám dodají omlazující energii a vašim jídlům skvělou chuť.
Inlinové bruslení patří podle Lenky Švábové k nejzábavnějším sportům, které zná. Na čerstvém vzduchu si při něm vyčistíte hlavu a zlepšíte kondici.
Mirka Srdínková vám představí pět žen, které relaxují tak, že dělají něco, co je baví, na co se těší, i když si u toho mnohdy dají parádně do těla.
Inga Bylinkina (38) patří mezi mezinárodně uznávané kapacity v oblasti celostní medicíny. Vnučka proslulé kavkazské bylinkářky totiž kombinuje babiččiny zkušenosti s tradiční čínskou medicínou a dalšími alternativními metodami.
Třináct let žila Cecílie Jílková s nadváhou. Dnes jí hodně a pořád, miluje víno, nesportuje, a přesto má váhu pod kontrolou. Navíc jako výživová poradkyně pomáhá hubnout ostatním. Jak to dělá?
Mezi ženami u nás vypukla epidemie touhy „živit se pečením“. Je jich tolik, že se Denisa Prošková rozhodla poodkrýt zákulisí tohoto byznysu. Mluvila o něm s majitelkou domácí pekárny Hanou Šemíkovou.
Proč se někdy cítíme zvadle a máme pocit, že se nám nedaří, i když se nám vlastně nic hrozného neděje? Prý za to může dobrý záměr našeho mozku připravit nás na nejhorší. Ale my dokážeme změnit jeho nastavení a rozkvést dobrou náladou!
„Seděla jsem se svojí šarmantní třiaosmdesátiletou tetou v kavárně Louvre,“ vzpomíná Terezie Krejbychová. Najednou do salonku vstoupil velmi elegantní postarší pán a prošel kolem nás. Teta si jen nahlas povzdychla: „Kéž by mi bylo zase sedmdesát!“
Kašlou na romantiku, otáčí se za jinými ženami, navíc jsou pěkní sobci, bordeláři a hypochondři... Muži! Zbožňujeme je, i když je občas máme chuť přizabít. Co všechno z lásky k nim vydržíme, zjištovala Bára Vajsejtlová.
Přichází po dlouhé zimě a přinese nám světlo, teplo, ptáky z jihu, jarní botičky, sněženky, zeleň zdravou pro oči i lepší náladu. Samá pozitiva!
Učitelka jógy Jaruška Sedláčková pro vás připravila speciální sestavu, která vás protáhne, rozdýchá a naladí na příští měsíce. Potřebujete jen podložku, pár minut času a chuť pro sebe něco udělat.
Rozhýbejte a vytvarujte zimou „zmuchlané“ tělo, sestavte si sezonní jídelníček, objevte sílu fresh džusů a smoothie a předejděte jarní únavě. Včas!
Fantastické mešity, pestré a voňavé bazary, přepychové paláce i kavárny s břišními tanečnicemi. Nasedněte do letadla a za dvě hodiny jste ve městě jako z pohádek tisíce a jedné noci. Istanbulem vás provede Bára Vajsejtlová.
Nejlepší slovenská zpěvačka a skladatelka Katarína Knechtová není žádná „hvězda z plakátu“, ale normální mladá žena, která je momentálně ve fázi hledání (nového) životního směru. Kde bere sílu a jak jí v tom pomáhají muzika, láska a jóga?
Žena a život je stejně jako vloni mediálním partnerem soutěže FoodBlog roku a opět vám přináší aktuální informace z dění v soutěži.
Zajímá vás, jak vést spokojenější život, být úspěšnější při jednání s druhými, lépe reagovat na jejich přání či připomínky a výrazně zlepšit vztahy s lidmi okolo vás? Emma Brannan vám poradí, jak na to.
Jaro je období nových začátků, přívalů energie, touhy něco změnit. Chcete se rozhýbat, začít cvičit, dát svým sportovním aktivitám nový směr? Právě teď je podle Lenky Švábové ten správný čas!
Téměř dvacet let byla oblíbenou televizní moderátorkou. Přesto se jednoho dne s diváky i televizí rozloučila. Lákala ji svoboda, čas na rodinu, na sebe a koníčky, k nimž patří i divadlo.
Nedovolte počítačům, aby převálcovaly dětské knížky. Čtení, prohlížení si ilustrací a povídání si s dětmi o obsahu knih je opravdu nenahraditelné!
Nestíháte si zajít na masáž? Nevadí, hýčkat se přece můžete i ve vlastní koupelně. Správně zvolené přípravky a domácí atmosféra se pro vás lehce stanou tím nejlepším relaxem.