JenProŽeny.cz

Žena a ŽivotSoutěž o 5x vůni Woman, Christina Aguilera
Soutěž o 10x balíček koupelové péče Kneipp
Myslela jste si, že když znáte spoustu poloh, jste automaticky dobrá v posteli? Chyba lávky. Známe ta pravá tajemství, která z vás udělají dokonalou milenku. A možná vás některá hodně překvapí.
Potká nás to snad všechny. Žijeme a najednou si řekneme: „Tohle že už je všechno? Vždyť jsem kdysi měla jiné představy a plány. Co se s nimi stalo? Ztratila jsem je, nebo ve mně ještě jsou a je možné si je splnit?“
Zmínka o tantře často vyvolává rozpačité ošívání a zkoumavé pohledy. Když se ale odhodláte lépe ji poznat a vyzkoušet, zjistíte, že váš sex i život získaly zcela nečekaný a úplně nový rozměr.
Zábavný etno styl vás zanese na tajuplná místa, kde platí vlastní pravidla – kombinace barev a potisků jsou plné fantazie, romantické detaily a doplňky probouzí představivost. Je čas se na chvíli zasnít.
Kdy jste se naposled z něčeho radovala? Že to bylo už dávno? Jana LeBlanc vás naučí, že radost se neskrývá jen v nových kozačkách nebo na drahé dovolené, ale je všude kolem nás. Stačí se jenom rozhlédnout a… pozorně vnímat.
Známý herec Lukáš Hejlík pozval naši redaktorku Zdeňku Skokanovou N. do gastrokroužku, kde společně se svými přáteli vaří rozličné lahůdky.
Jsou krásné, úspěšné a svět jim leží u nohou... Samy by to ale dokázaly jen stěží. Kdo českým hvězdám kryje záda? Na koho nedají rozhodně dopustit a kdo je vždycky zachrání, prozradily Martině Vlčkové.
Gratulujeme všech výhercům.
Říkali vám, že správná žena projevy svého cyklu potlačuje a skrývá? Chyba! Poznejte a přijměte čtyři fáze svého cyklu a odvoďte z nich návyky, díky nimž vám všechno půjde mnohem snadněji a líp.
Únava, smutek nebo dokonce deprese? Třetí z ročních období dokáže udělat v hlavě pěkný nepořádek, ale žádný strach – našly jsme pro vás tři dámy, které vám vrátí rovnováhu, radost a chuť do života.
Vztahy se rozpadají neustále. Ale je to nutné? Když poznáme ty nejčastější důvody, můžeme se tomu vyhnout (pokud to tedy lze)… Našli jsme jich osm a přidáváme sedm tipů odborníka.
Šťastlivkyně, které mají štíhlost v genech a nemusely o ni nikdy bojovat, tyhle starosti asi nepochopí. My, které jsme se kil navíc zbavovaly s nasazením všech sil, ovšem propadáme panice...
Učitelka jógy Jaruška Sedláčková pro vás připravila speciální sestavu v barvách podzimu. Že jste jógu nikdy necvičila? Nevadí! Zkuste plout jako lístek, když zafouká vítr. Uvidíte, kam doletíte.
Když vyjde počasí, je podzim na horách podle Lenky Švábové z celého roku nejkrásnější. Přesvědčte se o tom třeba v kopcích kolem rakouského Zell am See a Kaprunu.
Modelka, herečka, filmová producentka a designérka šperků Pavlína Němcová stíhá dělat mnoho profesí jako moderní žena, přesto říká, že je konzervativní staromilec.
Katka se nastěhovala do domku po své babičce a vaří podle zděděných rodinných receptů, z kterých přímo dýchá domácí pohoda. Jemné tvarohové rohlíčky, jehněčí na majoránce... To prostě musíte ochutnat!
Soutěž o 3x sportovní podprsenku Nike!
Nevíte, co zajímavého podniknout o nadcházejícím víkendu? Zajděte (a nebo ještě lépe vyšlete manžela s dětmi) v sobotu 27. 9. odpoledne mezi 14. a 17. hodinou do DOXu na tradiční výtvarné odpoledne.
Portál Ashley Madison, který už funguje i v Česku, vznikl jako místo pro zadané toužící po nezávazném flirtu. Manažer Christopher Kraemer nám tento „lechtivý“ portál popsal blíž.
Každá z nás stála někdy v životě na rozcestí a rozhodovala se, jak pokračovat dál. Zůstat přešlapovat na místě, kde už to dobře zná? Anebo zariskovat, odhodlat se a vykročit do neznáma za novou šancí?
Zatím je znáte jenom z vyprávění a fotek. Ale první společné setkání je už na spadnutí a vám nezbývá, než se s tím nějak vypořádat. Jak vás asi přijmou? Zvládnete roli macechy?
I za pár dní můžete nasbírat bez velkých honiček stejně zážitků jako za celý týden. Jen je třeba správně zvolit cíl své cesty. Vyrazte v našich stopách!
Naše kulinární redaktroka letos na dovolené ochutnávala proslulé lahůdky této gastronomické velmoci, sbírala recepty a teď vám poradí, jak si známé delikatesy připravit doma.
Na televizní obrazovce vídáme Ivetu Toušlovou už dvě desítky let a pořád srší nápady, energií a dobrou náladou. Jaká ale je, když zhasnou kamery? Řídí se srdcem, nebo rozumem? A co si myslí o mužích?
Helena Houdová vyměnila modeling, který jí k srdci nikdy nepřirostl, za velkou rodinu, o jaké vždycky snila. Je maminkou na plný úvazek, studuje, a přestože už fotit módu odmítá, pro nás udělala výjimku.
Potřebujete se zbavit strií a drobných jizev? Používejte pleťový a tělový olej Bi-Oil.
Za úžasnými milostnými zážitky se skrývá kouzlo okamžiku a nečekaně vybičovaná touha. Ženy, které se nám svěřily se svými příběhy vzrušujícího letního milování, na ty okamžiky nikdy nezapomenou.
Mléko nikdy nevylévejte. Jednoduchým způsobem z něj vyrobíte další ingredienci, kterou využijete na pomazánky i koláče.
Jóga není jen o sezení a meditování se zavřenýma očima. A rozhodně není nudná a líná. Když ji cvičíte správně, pěkně se při ní zapotíte. Navíc nabízí spoustu různých technik a směrů, stačí si jen správně vybrat.
Tak dlouho jste se na ni těšila a teď je pryč. A další se rozhodně nerýsuje. Dovolená uteče vždycky rychle, ale pokud jste si odpočinula a nabrala síly, splnila svůj účel. Teď jen zařídit, aby vám ten pocit lehkosti a euforie vydržel co nejdéle.
Nebojte se zkusit to, co je právě k vidění na molech. Představujeme vám nejžahvější trendy letošní sezony, které budete chtít nosit.
Ze školy na kroužek, pak honem na trénink. Je třeba plánovat dětem volný čas do poslední minuty, nebo tím akorát stresujeme je i sebe?
Denisa Prošková vyrazila šedesát kilometrů za Budapešť do míst, kam se každoročně sjíždějí děti od sedmi do osmnácti let z Čech, Slovenska, Polska a Maďarska. Spojuje je jedno: chronické onkologické onemocnění v různých stadiích.
Brownie je fantastický dezert na pomezí měkkého koláče a křupavé sušenky. Zkuste náš základní recept i jeho bílou variantu neboli blondie. Zamilujete se.
Známe ho z televizních seriálů, pražského Divadla na Vinohradech, kde působí už deset let, nebo jako zpěváka kapely The End of Colours.
Styl amerických pin-up girls, sexy dívek z reklamních poutačů, pronikl i do současné módy v podobě ženských střihů, zábavných potisků, zářivých barev a velmi působivých doplňků.
Rozeznat amatérského dealera potravinových doplňků od skutečného profíka přes výživu není vůbec jednoduché. Za odborníka se totiž může vydávat kdekdo.
Přebíráme zvyky a hltáme původní návody národů, které jsou pro nás vzdálené a jakoby opředené mnoha tajemstvími. Očekáváme cosi lepšího, více vzrušujícího. Jenže současný sexuální život je v dnešní Asii dávno o něčem jiném.