JenProŽeny.cz

Žena a ŽivotGratulujeme všech výhercům.
Když se začne mluvit o manipulátorech, kteří ovládají svého partnera, spousta lidí si pomyslí, že oni by si takové chování nenechali líbit. Veliký omyl. Poznat takového člověka není lehké.
Nevyhýbejte se jí, je to dobrá společnice. Naučí vás rozumět si, vědět, co chcete, i dodá energii toho dosáhnout. Samota vás bude inspirovat!
Podlehněte nejkrásnějším vůním a chutím roku!
Dožaduje se vaše rodina teplého jídla bez ohledu na to, že pečete cukroví? S našimi tipy je uspokojíte do 30 minut.
Přečtěte si návod, jak na to, a vrhněte se do práce.
Existuje jedno rčení: muži a děti přicházejí a odcházejí, kamarádky zůstávají. Jenže ani tohle tvrzení neplatí zcela. I přátelství se vyvíjí, mění a končí. Svět se nebortí, ale zůstává podivná pachuť. Zbytečně.
Veronika Fašinová se polovinu svého života věnovala modelingu. Teď je modelkou „v důchodu“ a konečně se může zabývat svou láskou – knihami a jejich nevšední prezentací na divadelních prknech.
Doma má herečku Lindu Rybovou a tři malé děti, na kontě spoustu rolí na velkých i malých scénách a k tomu několik velmi prestižních ocenění. David Prachař je divadelník tělem i duší, i když nezastírá, že na paty mu už nějakou dobu šlape neúprosný čas
Šestý ročník naší soutěže Vůně roku zná své vítěze. Hlasovali jste v pěti kategoriích o nejlepší dámskou a pánskou vůni Prestige a Popular a samozřejmě i o nejkrásnější flakon. A jak dopadl tento napínavý a voňavý boj?
Body Attack, SM systém, TRX – rozvrh běžného fitness centra dnes připomíná spíš slovník cizích slov. Lenka Švábová zkoušela, co vás při nových druzích cvičení čeká.
Uplatnění dnes hledá kdekdo, od lidí se základním vzděláním až po ty s mnoha tituly a zahraniční praxí. Denisa Prošková zjistila, že nejdůležitější je nezpanikařit.
Umíte si představit, že byste žila paralelní vztah se dvěma muži? Možná máte jednoho až nad hlavu... Co když ale vašemu partnerovi jedna žena nestačí a nechce opustit vás ani ji. Zvládnete tolerovat jeho rozpolcenost?
I z obyčejných surovin je možné vykouzlit skutečné delikatesy, z kterých vám bude blaze na duši, slibuje Zdena Skokanová N.
Na kontě má celou řadu divadelních a filmových rolí a k tomu (zatím) dvě prestižní ceny Český lev.
Osud Reginy Rázlové by vydal na román – z činohry Národního divadla se přes kariéru podnikatelky dostala až na vězeňskou samotku. Kde bere sílu jít dál? A jak se dívá na ženský úděl?
Leopardí potisky ovládly podzimní styl a nosí se úplně na všem. Hitem jsou kabátky a kožichy s flíčkovým dekorem, ale vybírat můžete i mezi zvířecími šaty, topy, šortkami a doplňky. Jsou zábavné a šik.
Myslela jste si, že když znáte spoustu poloh, jste automaticky dobrá v posteli? Chyba lávky. Známe ta pravá tajemství, která z vás udělají dokonalou milenku. A možná vás některá hodně překvapí.
Potká nás to snad všechny. Žijeme a najednou si řekneme: „Tohle že už je všechno? Vždyť jsem kdysi měla jiné představy a plány. Co se s nimi stalo? Ztratila jsem je, nebo ve mně ještě jsou a je možné si je splnit?“
Zmínka o tantře často vyvolává rozpačité ošívání a zkoumavé pohledy. Když se ale odhodláte lépe ji poznat a vyzkoušet, zjistíte, že váš sex i život získaly zcela nečekaný a úplně nový rozměr.
Zábavný etno styl vás zanese na tajuplná místa, kde platí vlastní pravidla – kombinace barev a potisků jsou plné fantazie, romantické detaily a doplňky probouzí představivost. Je čas se na chvíli zasnít.
Kdy jste se naposled z něčeho radovala? Že to bylo už dávno? Jana LeBlanc vás naučí, že radost se neskrývá jen v nových kozačkách nebo na drahé dovolené, ale je všude kolem nás. Stačí se jenom rozhlédnout a… pozorně vnímat.
Známý herec Lukáš Hejlík pozval naši redaktorku Zdeňku Skokanovou N. do gastrokroužku, kde společně se svými přáteli vaří rozličné lahůdky.
Jsou krásné, úspěšné a svět jim leží u nohou... Samy by to ale dokázaly jen stěží. Kdo českým hvězdám kryje záda? Na koho nedají rozhodně dopustit a kdo je vždycky zachrání, prozradily Martině Vlčkové.
Říkali vám, že správná žena projevy svého cyklu potlačuje a skrývá? Chyba! Poznejte a přijměte čtyři fáze svého cyklu a odvoďte z nich návyky, díky nimž vám všechno půjde mnohem snadněji a líp.
Únava, smutek nebo dokonce deprese? Třetí z ročních období dokáže udělat v hlavě pěkný nepořádek, ale žádný strach – našly jsme pro vás tři dámy, které vám vrátí rovnováhu, radost a chuť do života.
Vztahy se rozpadají neustále. Ale je to nutné? Když poznáme ty nejčastější důvody, můžeme se tomu vyhnout (pokud to tedy lze)… Našli jsme jich osm a přidáváme sedm tipů odborníka.
Šťastlivkyně, které mají štíhlost v genech a nemusely o ni nikdy bojovat, tyhle starosti asi nepochopí. My, které jsme se kil navíc zbavovaly s nasazením všech sil, ovšem propadáme panice...
Učitelka jógy Jaruška Sedláčková pro vás připravila speciální sestavu v barvách podzimu. Že jste jógu nikdy necvičila? Nevadí! Zkuste plout jako lístek, když zafouká vítr. Uvidíte, kam doletíte.
Když vyjde počasí, je podzim na horách podle Lenky Švábové z celého roku nejkrásnější. Přesvědčte se o tom třeba v kopcích kolem rakouského Zell am See a Kaprunu.
Modelka, herečka, filmová producentka a designérka šperků Pavlína Němcová stíhá dělat mnoho profesí jako moderní žena, přesto říká, že je konzervativní staromilec.
Katka se nastěhovala do domku po své babičce a vaří podle zděděných rodinných receptů, z kterých přímo dýchá domácí pohoda. Jemné tvarohové rohlíčky, jehněčí na majoránce... To prostě musíte ochutnat!
Nevíte, co zajímavého podniknout o nadcházejícím víkendu? Zajděte (a nebo ještě lépe vyšlete manžela s dětmi) v sobotu 27. 9. odpoledne mezi 14. a 17. hodinou do DOXu na tradiční výtvarné odpoledne.
Portál Ashley Madison, který už funguje i v Česku, vznikl jako místo pro zadané toužící po nezávazném flirtu. Manažer Christopher Kraemer nám tento „lechtivý“ portál popsal blíž.
Každá z nás stála někdy v životě na rozcestí a rozhodovala se, jak pokračovat dál. Zůstat přešlapovat na místě, kde už to dobře zná? Anebo zariskovat, odhodlat se a vykročit do neznáma za novou šancí?
Zatím je znáte jenom z vyprávění a fotek. Ale první společné setkání je už na spadnutí a vám nezbývá, než se s tím nějak vypořádat. Jak vás asi přijmou? Zvládnete roli macechy?
I za pár dní můžete nasbírat bez velkých honiček stejně zážitků jako za celý týden. Jen je třeba správně zvolit cíl své cesty. Vyrazte v našich stopách!
Naše kulinární redaktroka letos na dovolené ochutnávala proslulé lahůdky této gastronomické velmoci, sbírala recepty a teď vám poradí, jak si známé delikatesy připravit doma.
Na televizní obrazovce vídáme Ivetu Toušlovou už dvě desítky let a pořád srší nápady, energií a dobrou náladou. Jaká ale je, když zhasnou kamery? Řídí se srdcem, nebo rozumem? A co si myslí o mužích?
Helena Houdová vyměnila modeling, který jí k srdci nikdy nepřirostl, za velkou rodinu, o jaké vždycky snila. Je maminkou na plný úvazek, studuje, a přestože už fotit módu odmítá, pro nás udělala výjimku.