JenProŽeny.cz

Žena a ŽivotChcete nahlédnout do soukromí známého hollywoodského bouřliváka, nositele tří Oscarů a sedmi Zlatých glóbů?
O tom, jakou roli pro vás hrají finance, vypovídají i každodenní životní situace. A protože vaše chování v nich ovlivňuje vaše vztahy s lidmi, je důležité nad tím přemýšlet. Pomůže vám v tom Denisa Prošková.
Kdo u vás doma drží kasu a jak to máte s penězi na svoje oblečení nebo koníčky? To je určitě časté téma nejen rodinných debat, ale také porad s kamarádkami. I my hledáme ten správný model rodinného hospodaření...
Někdy je snazší objednat svého čtyřkolového miláčka na technickou kontrolu, než si zamést před vlastním prahem. V jakých momentech byste měla o svůj vztah víc pečovat, aby vám vydržel?
Nechcete chodit do ložnice jen spát? Žijete-li spolu už celou věčnost, je ve vašem zájmu věnovat pozornost následujícím tipům, a zajistit si tak znovu sex podle svých představ.
Někdo drží dietu, jiný půst. My jsme vyznavači českých tradic, a tak jsme zahájili masopust. K němu patří ty nejbáječnější sladkosti – koblihy a vdolky. Dejte si s námi, je to dobrota!
Za skvěle upravenými sjezdovkami a běžeckými tratěmi se nemusíte hnát do Alp. I v nižších nadmořských výškách českých hor prožijete nádhernou zimu. A nudit se nebudete, ani pokud vám kopce k srdci nepřirostly.
Komediální talent, nezkrotný temperament a pěkně prořízlá pusa... To jsou poznávací znamení herečky, zpěvačky a moderátorky Báry Štěpánové. Jak to tak ale v životě chodí, nic není takové, jak se na první pohled zdá.
Gratulujeme všech výhercům.
Novoroční předsevzetí se nejčastěji týkají cvičení, diet a touhy po novém těle. Týká se to i vás a nevíte, jak začít? Možná vám v tom pomůže Holmes Place.
Nedostatek času, peněz, příležitostí, nebo prostě pocit, že to k ničemu nebude. Bára Vajsejtlová shromáždila nejčastější výmluvy, které používáme, když se nám nechce cvičit. Která je ta vaše a jak ji překonat?
Skvělé a lehké harmonizační menu, které na kurzu ájurvédské kuchyně nadchlo kulinární redaktorku Zdeňku Skokanovou, dostane pestrostí chutí a vůní i vás!
Máte přeplněný šatník, ale chodíte oblékaná pořád v tomtéž a vlastně ani nevíte, jak byste měla všechny ty jednotlivé kousky kombinovat? Potom jste na tom stejně jako Bára Vajsejtlová, která vyzkoušela, jak vám v tom může pomoci stylistka.
Co všechno se pod slovem ájurvéda vlastně skrývá? Čím se zabývá a v čem nám může být prospěšná? Povídání s odbornicí Barborou Morávkovou vám o téhle prastaré léčebné vědě mnohé prozradí.
Má dvě děti a na záda jí dýchá jedenačtyřicítka. Podle teoretických měřítek je pro svět modelingu už stará... Jaká je realita? Martina Šmuková září – na stránkách časopisů, v reklamních kampaních i v životě.
„Když mám starosti, potřebu uniknout z města plného lidí nebo si potřebuji srovnat myšlenky i život, musím do hor,“ říká Denisa Prošková. Tatry pro terapii unavené duše doporučuje jak milovnicím zimních sportů, tak i nelyžujícím turistkám.
Nechte se okouzlit nadějí a očekáváním, co zajímavého vám nadcházející rok přinese. Jak potvrzuje astrolog Antonín Baudyš, intenzivních zážitků nás letos čeká víc než dost. Stačí se jim jen otevřít.
Nad tím, jak kvůli lásce k mužům měníme své zvyky, překonáváme fobie a dobrovolně se ztrapňujeme, se zamýšlí Denisa Prošková.
Tak a je to tady. Nevěra! To, čeho jste se ve skrytu duše obávala, ale chtěla věřit, že se právě vašemu vztahu vyhne. Jenže nevyhnulo...
I mezi pohádkami, vanilkovými rohlíčky a sklenkami svařáku se určitě najde chvilka na něžnosti, pomazlení nebo rovnou vášeň jako hrom. Stačí, když si to prostě budete přát!
Na oslavy, které vás na konci roku jistě neminou, doporučujeme naplnit skleničky, mističky i talířky malými degustačními porcemi nápaditě namíchaných studených salátů. Vypadají skvěle a zvládne je i úplný kuchařský začátečník.
Sliby se maj plnit o Vánocích, Dopis Ježíškovi, Ryba rybě, Nejdelší noc... Zpěvák Janek Ledecký má na kontě spoustu vánočních hitů. Jak a s kým ale svátky klidu a míru vlastně slaví a na co se nejvíc těší v novém roce?
Čtvrt roku jsme denně přijímali nové nominované, kterým jste fandili a posílali hlasy. Neuvěřitelné množství osudů. Bylo by velmi těžké, kdyby byl výběr jen na nás, ale vy jste sedmi tisíci hlasy určili Ženu roku sami. Stala se jí Květa Saturová!
Co spojuje spisovatelku Martinu Formanovou, světovou topmodelku Pavlínu Pořízkovou a její maminku – porodní asistentku Annu? Krása, ženskost, vnitřní síla, život v USA a nová knížka plná dramatických situací i erotiky.
Veronika Fašinová se polovinu svého života věnovala modelingu. Teď je modelkou „v důchodu“ a konečně se může zabývat svou láskou – knihami a jejich nevšední prezentací na divadelních prknech.
Denisa Prošková vyrazila šedesát kilometrů za Budapešť do míst, kam se každoročně sjíždějí děti od sedmi do osmnácti let z Čech, Slovenska, Polska a Maďarska. Spojuje je jedno: chronické onkologické onemocnění v různých stadiích.
Naši kulinární redaktorku okouzlila výroba domácích marshmallows. Tyto pěnové sladkosti můžou mít nespočet příchutí. Základem je však jemné vanilkové aroma se semínky voňavého lusku.
Zbavit se zlozvyku je ten nejlepší dárek, který můžete sama sobě dát. Tomáš Kramár přichází s novou metodou, kterou vypracoval na základě vlastní zkušenosti. Přestal kouřit. A tak se ho ptáme...
Nemáte ještě dárek pro svého partnera? Nebo přemýšlíte nad tím, o co Ježíškovi napsat?
Jana LeBlanc si v červnu dala závazek, že během léta natrénuje na půlmaraton. V polovině října se pak opravdu postavila na start. Jak se cítila, když proběhla cílem? A můžete něco podobného zvládnout i vy? Inspirujte se!
O komplexech z mládí se vždycky mluví s hrůzou v hlase. Jenže i ty můžeme v budoucnu zúročit výrazně ve svůj prospěch. Tři ženy se s nimi odvážně svěřily Denise Proškové.
Spisovatelka Irena Obermannová (První věci, Divnovlásky, Tajná kniha) pro vás napsala příběh o lásce nejen na čtyřech nohách.
Najděte si čas na originální zabalení překvapení pro vaše blízké. Nejen obsah, ale i obal dělá dárek dárkem.
Stále váháte, co nadělit manželovi, dětem, babičce... Připravili jsme pro vás tolik tipů a nápadů, že letos určitě potěšíte každého. I sebe!
Radkina Honzáka, nestora české psychiatrie, předurčilo k originalitě a cestě proti proudu už jméno, které mu rodiče vybrali podle Jana Ratkina, hrdiny Šrámkova Stříbrného větru. Povídali jsme si s ním nejen o blížících se svátcích.
Čtěte pravidla schválená Mezinárodní lyžařskou federací (FIS)
Na firemní vánoční večírek, party s přáteli nebo tradiční štědrovečerní večeři si dopřejte elegantní a výrazné modely, které krásně vyniknou na vzpomínkových fotografiích s kamarády i rodinou.
Život nám běží a pak se po letech koná třídní sraz. Sejdeme se se spolužáky a je to jako rána mezi oči – jedničkářka sedí u pokladny v obchodě a průšvihářka je skvělou mámou rodiny. Denisa Prošková se zajímala, jak s lidmi život zamával…
Dá se láska najít na internetu? Miliony lidí jsou o tom přesvědčeny. Není to ale úplně jednoduché a zabere to čas. Přinášíme vám pár tipů, jak se aktivně zapojit, aniž byste musela vysedávat hodiny u počítače…
Podle Lenky Švábové neexistuje jediný důvod, proč byste po svátcích neměla dopnout džíny. Stačí se nepřejídat, trochu se hýbat a nepodlehnout módě velkých nákupů. Ale copak se to dá v dnešní době zvládnout?