JenProŽeny.cz

Žena a ŽivotRozeznat amatérského dealera potravinových doplňků od skutečného profíka přes výživu není vůbec jednoduché. Za odborníka se totiž může vydávat kdekdo.
Přebíráme zvyky a hltáme původní návody národů, které jsou pro nás vzdálené a jakoby opředené mnoha tajemstvími. Očekáváme cosi lepšího, více vzrušujícího. Jenže současný sexuální život je v dnešní Asii dávno o něčem jiném.
Samozřejmě, že o svém partnerovi chcete vědět co nejvíc. Jsou ale otázky, které by od vás raději neslyšel. A bude asi lepší nechat je jednou provždy být… Tedy pokud nemáte chuť na pořádnou hádku či tichou domácnost.
Jakmile začnete pravidelně cvičit nebo běhat, brzy zjistíte, že když se ve sportovním oblečení cítíte dobře a sama sobě se líbíte, dodá vám to energii i sebevědomí, zlepšíte se a sport vás bude ještě víc bavit.
Zkušený cestovatel a majitel cestovní kanceláře Adventura Jaroslav Lhota pro vás vybral tipy na fascinující země, kde dokonale „vypnete“ a zaručeně prožijete něco nečekaného.
Návrat dětí z prázdnin občas připomíná krocení divé zvěře. Přechod z bezstarostné volnosti do neúprosného řádu všedních dní si ale můžete i výrazně ulehčit. Poradíme jak!
Zelený ostrov plný květin, vodopádů a skvělých výhledů z útesů i hor milovali už Kryštof Kolumbus, Winston Churchill nebo císařovna Sissi. A portugalská Madeira okouzlila i Martinu Vlčkovou, která si tu dokonce vyzkoušela sáňkování v 25 °C.
Čekáte hosty a chcete jim nabídnout skvělé jídlo? Nemusíte kvůli tomu trávit celý den v kuchyni. Připravte tacos! Je to jednoduché a váš večírek se stane nezapomenutelnou degustační zábavou, při níž si hosté sami servírují, nač mají chuť.
Gratulujeme všech výhercům.
Volno si bereme, abychom si odpočinuli, cestovali, nabrali energii... Občas se ale i příjemné chvíle lenošení změní v zážitek, na který už nikdy nezapomeneme.
Občas všichni potřebujeme někoho, kdo by nás vyslechl, pochopil a pomohl nám vymotat se z nejrůznějších životních trablů a bolístek. Jenže jak toho správného člověka najít? A kdo pomůže právě vám?
Lilia Khousnoutdinova je autorkou knih, ve kterých se věnuje hledání podstaty ženství, a velmi originální jsou i její názory na domácí porody a účast tatínků při narození dítěte. Opravdu je tam potřebujeme?
Mluvit o tom, co vás trápí, je klíčem k vyřešení partnerských problémů. Pravidlo, které platí ve většině situací. Jsou ale chvíle, kdy je potřeba smířit se s tím, že některé věci prostě nezměníte, a přesto můžete být šťastná.
Dozlatova opálenou pokožku, ležérní mokrý vzhled vlasů, jako byste se právě vynořila z moře, a bezstarostnou náladu si můžete díky novým přípravkům a chytré péči udržet i dlouho poté, co se vrátíte z dovolené.
Jsou krásné, když je obdivujete v přírodě, a stejně úžasně na vás mohou působit ve vaše domě, bytě nebo na chatě. Přinášíme tipy, jak si vytvořit atmosféru rozkvetlé louky z rostlinek, které najdete v každém květinářství.
Připravit na rožni voňavé křehké selátko je jednoduché. Poradíme vám, jak ho okořenit a opékat, aby skvěle chutnalo.
Cyklistické stezky, horské túry, skvělé koupání, plachtění i kavárny a lunaparky. Bára Vajsejtlová se s vámi projede po březích italského Lago di Garda a ukáže vám, že tady zažijete všechno - kromě nudy.
Kdysi patřila zpěvačka Blanka Šrůmová mezi hvězdy a pak jako by se po ní slehla zem. Opustila kapelu Tichá dohoda, porodila syna, přestěhovala se do exotického Peru.Kde (a s kým) žije dnes? A co si myslí o showbyznysu?
Myslíte si, že výstřednosti v posteli jsou jen pro pornohvězdy? Není důvod, abyste si sexuální život několika netradičními libůstkami nemohla okořenit i vy.
Když jí před třiadvaceti lety gynekoložka potvrdila, že čeká miminko, musela Andrea Červenková vyřešit nejtěžší dilema svého života. Kdyby ale tehdy tušila, co ví dnes, rozhodovala by se mnohem snadněji.
Co vás čeká a nemine? Kam byste měla napřít svou energii? Astrolog Antonín Baudyš pro každou z vás v připravil podrobnou předpověď! Stačí se jen začíst...
Během svatby si můžete slíbit hory doly, že vás nic na světě nerozdělí a budete držet stále při sobě, jenže krize se nevyhýbají žádnému vztahu. Hodně záleží na tom, co je způsobilo a jak velké je vaše odhodlání problémy překonat.
Konečně nastal čas užívat si na pláži horkých letních dnů s minimem oblečení i make-upu. Poradíme vám, jak pečovat o tělo, pleť i vlasy, abyste se cítila krásně, i když teploty šplhají vysoko nad třicítku.
Ovocná sezona právě vrcholí a to je přesně ta chvíle na pečení úžasných moučníků, jako stvořených pro odpolední svačinu v trávě.
Micimutr, O šípkové Růžence, Začarovaná láska... Herečka Marika Šoposká má na kontě spoustu pohádkových příběhů. Běh času a života je ale (naštěstí) neúprosný, a tak si teď místo korunky nasazuje královskou korunu.
Modrobílé kombinace inspirované zpěněnou hladinou moře, jemné potisky, květinové doplňky ve vlasech a pohodlné sandálky, které ani necítíte na nohou, v sobě ukrývají nejryzejší kouzlo letních prázdnin.
Vzniklo v roce 1781 jako malé misijní sídlo pod názvem El Pueblo de Nuestra Señora la Reina de los Ángeles de la Porciúncula.
Stokrát si můžeme říkat, že horoskopům moc nevěříme, ale stejně si je vždy s chutí přečteme. Zejména, když dojde na předpovědi, kdo se k sobě hodí a kdo vůbec...
Příloha Ženy a život plná skvělých rad a nápadů, při kterých se možná budete i červenat!
Recept pro všechny naše čtenářky, které po přečtení erotické přílohy Ženy a život zatoužily vyrobit makronky pro svého drahého.
Udělejte si tataráky a carpaccia – fantastické lahůdky studené kuchyně, které připravíte rychle a bez námahy. Jejich intenzivní delikátní chuť vás nadchne.
Ať už se chystáte strávit léto surfováním na pláži, procházkami po městě, vysokohorskými túrami nebo sezením v kanceláři, jisté je, že při tom budete chtít vypadat dobře. Stačí pár chytře zvolených maličkostí a léto si užijete kdekoli.
Ať už zrovna ležíte na pláži a užíváte si chvíle volna, nebo na svou šanci zmizet od každodenních starostí teprve čekáte, zpříjemněte si čas čtením povídek, které pro vás napsaly tři skvělé české spisovatelky.
Nedaleko Prahy v malebné vesnici podél Turského potoka objevila produkční Monika Hanzlíková dům svých snů. Sto let starou bývalou kovárnu s levandulovou zahradou proměnila v místo plné barev a útulných zákoutí.
V čísle 14 časopisu Žena a život přinášíme na str. 11 exkluzivní soutěž STUDENT AGENCY a Air France o dvě letenky do Provence pro jednu z vás. Stačí odpovědět na tři otázky a výhra může být vaše!
Víte, kde čerpají nové síly kadeti britské královské letky? Žádné Seychely ani jiné nóbl destinace. Denisa Prošková zjistila, že se létají ozdravět do malého, Čechy dosud neobjeveného městečka na bavorské straně Šumavy.
Svěží a zářivé barvy mandarinek, pomerančů a citronů dodávají letnímu oblečení správně pozitivní energii.
V televizních seriálech nejčastěji ztělesňuje hodné, tiché a ušlápnuté zdravotní sestřičky, na divadelních prknech zase naopak temperamentní a horkokrevné mladé ženy, které mají velké problémy s láskou a vztahy.
Dvojic dcera – matka potkáváme na plážích, ale i v lázních nebo v různých penzionech stále víc. Jezdí spolu z lásky nebo z osamělosti?
Seznamování přes internet je v módě a není na něm nic komplikovaného, pokud se umíte správně „prodat“. Jak to zařídit, aby vám schránka přetékala odpověďmi?