JenProŽeny.cz

Žena a ŽivotUšetříte čas nutný na dojíždění, navíc si nemusíte kupovat speciální vybavení.
Zajímá vás, jak vést spokojenější život, být úspěšnější při jednání s druhými, lépe reagovat na jejich přání či připomínky a výrazně zlepšit vztahy s lidmi okolo vás? Emma Brannan vám poradí, jak na to.
Jaro je období nových začátků, přívalů energie, touhy něco změnit. Chcete se rozhýbat, začít cvičit, dát svým sportovním aktivitám nový směr? Právě teď je podle Lenky Švábové ten správný čas!
Téměř dvacet let byla oblíbenou televizní moderátorkou. Přesto se jednoho dne s diváky i televizí rozloučila. Lákala ji svoboda, čas na rodinu, na sebe a koníčky, k nimž patří i divadlo.
Nedovolte počítačům, aby převálcovaly dětské knížky. Čtení, prohlížení si ilustrací a povídání si s dětmi o obsahu knih je opravdu nenahraditelné!
Nestíháte si zajít na masáž? Nevadí, hýčkat se přece můžete i ve vlastní koupelně. Správně zvolené přípravky a domácí atmosféra se pro vás lehce stanou tím nejlepším relaxem.
Rozevlátý, originální a neotřelý bohémský styl představuje jeden z hlavních trendů letošní sezony. Inspirace exotickými destinacemi a kulturami působí jako příval pozitivní energie!
V seriálu Vraždy v kruhu hraje šikovného detektiva, ve filmu Jako nikdy syna snažícího se najít cestu ke svému na smrt nemocnému otci. Doménou Marka Němce ale zůstává divadlo, které zná ze dvou stran – jako herec i režisér.
Přemýšlíte, kam letos jet na letní dovolenou? Nabídek je mnoho, tak jak si z nich vybrat, že? Protože nejlepší je informace od někoho, kdo už tam byl, rozhodli jsme se vám říct, kde a jak jsme si to užili my.
Gratulujeme všech výhercům.
Čím víc nám na něčem záleží, tím větší máme strach, abychom obstály. Obáváte se, že v posteli nejste právě jednička? Možná je pomoc lehká. Vyhněte se následujícím chybám a co nevidět z vás bude profík!
Nahlédněte s námi do zákulisí módních přehlídek a inspirujte se nejžhavějšími trendy v líčení pro letošní rok.Vybrali jsme pro vás ty nejslušivější!
Představíme vám pět zajímavých žen, z nichž každá má z našeho pohledu velmi atraktivní profesi a také osobitý návod, jak najít a získat práci snů. Nechte se inspirovat a splňte si i vy svá tajná přání!
Její poslední film s názvem Fotograf vzbudil vlnu nadšení. Téma? Slavný umělec a jeho vnímání světa a ženské krásy. Kolik energie do něj režisérka Irena Pavlásková investovala a co si myslí o mužích?
Je lepší drůbež připravovaná mnohahodinovým pobytem v troubě nebo ta pečená klasicky? Rozhodli jsme se vyřešit tento letitý kuchařský spor jednou provždy. Tipnete si, kdo vyhrál?
Všechny toužíme po krásném a zdravém těle, na které budeme pyšné. Lenka Švábová zjišťovala, jestli nám na cestě za vytouženou postavou pomůže osobní trenér.
Oslovili jsme 25 žen, aby pro vás předvedly nejnovější módní novinky z jarních a letních kolekcí. S pěti z nich jsme si navíc také povídali o tom, jak je trendy ovlivňují a co nového právě letí i v jejich oboru.
Existovala někdy alespoň jediná žena, která mohla s čistým svědomím říct, že lásce rozumí a má ji pod kontrolou? Vzhledem k tomu, že dějiny lidstva jsou i dějinami snah tenhle prchavý cit získat, udržet a při jeho ztrátě zvládnout tu bolest, tak asi
Odmalička nám říkali, že máme být hodné, (po)slušné a nesmíme se prát a odmlouvat. Protože jsme přece holčičky. Jenže pokud takhle vybavená vyrazíte později dobýt svět, čeká vás velké rozčarování.
Svátek zamilovaných se blíží! Inspirujte se i naší přílohou!
Zatímco o úpravách prsou či očních víček vedeme vášnivé diskuse, hovory o plastických operacích intimních míst zaslechnete jen stěží. Není divu, svěřit se, že potřebujeme pomoct i „tam dole“, je přece jen hodně citlivé téma.
Zázvor je báječné koření, všelék i afrodiziakum. Z každého jídla učiní lahodnou a lehce stravitelnou pochoutku a jeho nezaměnitelná, lehce štiplavá chuť vás nenápadně rozpálí.
Jedna z nejslavnějších světových topmodelek je nejen krásná, ale také naprosto upřímná a otevřená. Prostě žena bez zábran, přitom s fungující šťastnou rodinou. Jak to dělá?
Zuzana Kubíčková je návrhářka, která tvoří s obrovským respektem k ženskému tělu. Od ní vám bude slušet úplně všechno. A v jejích modelech konečně uvěříte, že móda není marnivost.
Snad pro každého muže je pocit pohodlí vždy na prvním místě, což ovšem neznamená, že se nemůže obléct stylově a neotřele do kanceláře i na víkendovou party. Cool kombinace se postarají o maximální přitažlivost!
Je lhostejné, jestli jste se rozhodli Valentýna slavit, nebo ignorovat. Nachystejte oslavu svým smyslům a naservírujte si nějakou nadpozemskou čokoládovou libůstku.
O tom, jakou roli pro vás hrají finance, vypovídají i každodenní životní situace. A protože vaše chování v nich ovlivňuje vaše vztahy s lidmi, je důležité nad tím přemýšlet. Pomůže vám v tom Denisa Prošková.
Kdo u vás doma drží kasu a jak to máte s penězi na svoje oblečení nebo koníčky? To je určitě časté téma nejen rodinných debat, ale také porad s kamarádkami. I my hledáme ten správný model rodinného hospodaření...
Někdy je snazší objednat svého čtyřkolového miláčka na technickou kontrolu, než si zamést před vlastním prahem. V jakých momentech byste měla o svůj vztah víc pečovat, aby vám vydržel?
Nechcete chodit do ložnice jen spát? Žijete-li spolu už celou věčnost, je ve vašem zájmu věnovat pozornost následujícím tipům, a zajistit si tak znovu sex podle svých představ.
Někdo drží dietu, jiný půst. My jsme vyznavači českých tradic, a tak jsme zahájili masopust. K němu patří ty nejbáječnější sladkosti – koblihy a vdolky. Dejte si s námi, je to dobrota!
Za skvěle upravenými sjezdovkami a běžeckými tratěmi se nemusíte hnát do Alp. I v nižších nadmořských výškách českých hor prožijete nádhernou zimu. A nudit se nebudete, ani pokud vám kopce k srdci nepřirostly.
Komediální talent, nezkrotný temperament a pěkně prořízlá pusa... To jsou poznávací znamení herečky, zpěvačky a moderátorky Báry Štěpánové. Jak to tak ale v životě chodí, nic není takové, jak se na první pohled zdá.
Novoroční předsevzetí se nejčastěji týkají cvičení, diet a touhy po novém těle. Týká se to i vás a nevíte, jak začít? Možná vám v tom pomůže Holmes Place.
Nedostatek času, peněz, příležitostí, nebo prostě pocit, že to k ničemu nebude. Bára Vajsejtlová shromáždila nejčastější výmluvy, které používáme, když se nám nechce cvičit. Která je ta vaše a jak ji překonat?
Skvělé a lehké harmonizační menu, které na kurzu ájurvédské kuchyně nadchlo kulinární redaktorku Zdeňku Skokanovou, dostane pestrostí chutí a vůní i vás!
Máte přeplněný šatník, ale chodíte oblékaná pořád v tomtéž a vlastně ani nevíte, jak byste měla všechny ty jednotlivé kousky kombinovat? Potom jste na tom stejně jako Bára Vajsejtlová, která vyzkoušela, jak vám v tom může pomoci stylistka.
Co všechno se pod slovem ájurvéda vlastně skrývá? Čím se zabývá a v čem nám může být prospěšná? Povídání s odbornicí Barborou Morávkovou vám o téhle prastaré léčebné vědě mnohé prozradí.
Má dvě děti a na záda jí dýchá jedenačtyřicítka. Podle teoretických měřítek je pro svět modelingu už stará... Jaká je realita? Martina Šmuková září – na stránkách časopisů, v reklamních kampaních i v životě.
„Když mám starosti, potřebu uniknout z města plného lidí nebo si potřebuji srovnat myšlenky i život, musím do hor,“ říká Denisa Prošková. Tatry pro terapii unavené duše doporučuje jak milovnicím zimních sportů, tak i nelyžujícím turistkám.